Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Hová lehetne felvenni?


[link]


[link]


2014. nov. 26. 11:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nagyon O lábad van én nem hangsúlyoznám ki :D Amúgy nincs baj az összeállítással mondjuk jobb lenne ha nem lenne fényes a leggings
2014. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez bulis szerkó,nekem tetszik de a cipő nem hozzá való.
2014. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik ez az összeállítás, olyan, mintha nem egy átgondolt szerelés lenne, hanem ruhadarabok random összerakása.


A felső fazonja romantikus stílusú, viszont a mintája és a nyakánál a csillogós betét inkább romás, ezzel az egész felső túl sok lesz.

A nyaklánc egyáltalán nem megy hozzá, teljesen más stílus.


A felső alapból vinné az egész szerelést, hangsúlyos darab, és ehhez még egy fényes nadrágot - legginsget? - vettél fel, ami szintén egy figyelemfelhívó darab. Így ez a felső és ez a nadrág számomra túl sok, ízléstelen hatást kelt.


Az, hogy az egészet megkoronáztad egy barna bakancsszerűséggel, az egészet teljesen értelmezhetetlenné tette. Értem, hogy a felsőben is van barna, így ahhoz megy, de a fekete fényes nadrág + barna stílusban nem egyező barna cipő nem passzol össze sehogy sem.


Tehát összegezve, a műanyaganyagú leopárdmintás felső öreglányos nyaklánccal, a fényes leggings/nadrággal és a barna cipővel inkább kelt olcsó, ízléstelen hatást, mint bármi mást, függetlenül attól, hogy mint mondtad, nem olcsó üzletekben vásároltad be a darabokat.


Buliba tudnám elképzelni, mással párosítva a darabokat hétköznapra is simán.

2014. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mással párosítva például nekem így tetszene:

A nadrág:


[link]


Felső és cipő együtt jó lehet, ha a nadrág nem fekete, hanem mondjuk egy egyszerű sötétkék farmer.

2014. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

23-24 köszönöm!

Ilyen válaszokra vártam!!! :)

Akkor megpróbálom másik nadrággal,cipővel!

Nekem a felső nagyon tetszik.De nyaklánc nincs rajtam,hol látod?! :O

2014. nov. 26. 21:04
 26/29 anonim ***** válasza:
33%

ez latex naci? dögös.

sztem ne hallgass a sok irigykedőre, semmi gond nincs veled.

a felső sem rossz. sztem ezt inkább buliba vedd fel.

sztem csinos amúgy.


25/F

2014. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, szerintem sehova
2014. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A felső tetszik, de én biztos trapéz szárú farmerrel venném föl! :D De ne hallgass rám, nekem más korban kellett volna születném, én a 70-es években szerettem volna fiatal lenni :D Az ilyen latex hatású anyagokat nem csípem, meg a nagyon szűk nacikat sem, de a felső nagyon jó ^^
2014. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a nadrágot hagyd,másik felsőt és cipőt válasz hozzá.
2014. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!