Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Hová lehetne felvenni?


[link]


[link]


2014. nov. 26. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Buliba.

Másik felsővel utcára.

2014. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Ezek a vanyadt virgacsok a te tulajdonodban allnak?

Amugy tenyleg csak buliba jo a ruci.

2014. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Ezektől a függönyszerű felsőktől a falra mászok, annyira nem áll jól senkinek. A lábaid meg nem túl szépek (bocsi) és ez a leggings nagyon jól ki is emeli ezt.

Nem tudom milyen a felsőtested, de mégis csak arra tudok tippelni, hogy felülre kéne passzos cucc rád, és alulra a bővebb... mert ez a képen borzalmas. Bárhova is veszed fel.

2014. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
sehova, mert nagyon csúnya.
2014. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
amúgy nem értem, mi bajotok a lábával..
2014. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom én se mi bajotok van a lábommal,velem?!

Tökéletes testem van,sokat sportolok,nem vagyok elhízva stb.

2014. nov. 26. 14:12
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem arra gondoltak, hogy formátlan karikalábaid vannak. Tényleg nem való rá leggings. Vagy ha ragaszkodsz hozzá, basszus, legalább egy normális hosszúságú felsőt vegyél fel hozzá, kérlek.

Ez a cipő pedig sem a blúzhoz, sem a cicanacihoz nem illik.

2014. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
tökéletes test? :D mint egy angol-kóros, olyanok a lábaid. bár felteszem ez neked nem sokat mond mert fogalmad sincs róla mi az
2014. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%
a cucc nekem se tetszik, sőt, de nem értem, miért szólogattok be a testére. egyrészt k.urvára nem az volt a kérdés, hogy milyen az alakja, másrészt meg szerintem jól is néz ki. szép vékony és ha sportol, akkor gondolom, feszes is. de nyilván jobb lenne egy összeérő combú hájpacni.. menjatek már!
2014. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
hát nem azért mondom, tényleg nem vagy elhízva, jó a tested, de hogy tökéletes lenne? azért ne szállj el így magadtól. a lábaid tényleg rettenet görbék. és hát, ami a stílus érzékedet illeti, iszonyat. ez a cipő sem a felsőhöz, sem ehhez a leggingshez nem illik. a felső egyenesen borzalmas, a leggings meg nekem túl sok
2014. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!