Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most, hogy visszamelegedett...

Most, hogy visszamelegedett az idő a szoknyás csizmás (persze harisnyával) összeállítás nagyon meleg lesz napközben?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Csizma???? 20-24 fokban?
2014. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jó, nekem tök fázós a lábam, szóval már bokacsizmában járok és elég sok lányt látok hasonlóban.
2014. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én este felveszem a csizmát, de mire beérek a munkahelyemre éjjeles műszakba már bemelegszik a lábam, 20 perc séta után nem csoda. Pedig féltem hogy hideg lesz de ugyanakkor mégis szoknyában és harisnyában mentem mert imádom a szoknyákat és úgy nem volt hideg.


Napközbe nem veszek még fel csizmát ma is ködös idő volt, azt hittem hideg lesz. Párommal elmentünk vásárolni több helyre és mondta hogy úgy öltözzek fel hogy ne fázzak mert piacra is megyünk és bár szoknyát meg harisnyát vettem fel térdig érő csizmával, jó érzés volt, de nagyon melegem lett benne. Amúgy is akartam venni egy vastagabb sportcipőt a piacon mert ott vannak nagyon jók és amikor megvettem már cseréltem is le a csizmámat cipőre. Furcsa volt szoknyába, harisnyába és sportcipőbe mert én szoknyát balerinával, vagy magassarkúval veszem fel, vagy csizmával vagy legritkább esetbe egy vékony vászoncipővel amikor nyár van de sokszor nagyobb távokra az a kényelmes, Furcsa volt de nagyon jól néztem ki benne a párom szerint, mert nem volt olyan hideg és a bőrdzsekim alatt a póló és pulcsi is volt alattam így még azt is a kocsiban hagytuk, mert félreérthető volt ez a ködös idő :D

2014. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!