Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti eltudnátok fogadni...

Lányok ti eltudnátok fogadni partnerként olyan valakit aki ápolt ugyan de elképesztően rosszul öltözködik?

Figyelt kérdés
Alaktalan szürke pulóverek, jellegtelen szürke nadrágok, nevenincs közönséges cipők. Ezek az öltözék karakterisztikus jellemzői. És csak semmi udvariasság a válaszokat illetően!

2014. nov. 10. 22:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én biztos hogy nem nézlek téged buta pitshának és azt hiszem a többi válaszíró sem azért mert a véleményed eltér. Én az elképesztően rosszul öltözött kategóriába tartozok ahogy írtam, tehát én vagy egy hozzám hasonló valaki nem teljesíti a partnerrel kapcsolatos elvárásaidat. De ez nem ok arra hogy téged megsértsen,negatívan minősítsen bárki. Tudomásul kell venni hogy te ilyen vagy és ezt tiszteletben tartani. Ennyi az egész. Köszönöm a választ neked is!
2014. nov. 12. 22:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Ismét a 4-es lány vagyok, és ha téged esetleg zavar, hogy "nem tudod viszonozni" az csak azért lehet rossz, mert akkor te magadat nem fogadod el ezzel, még ha az illető hölgyet nem is zavarja. De venni egy-két nadrágot meg pár jó pólót/inget sosem késő, ha mégis úgy jobban éreznéd magadat. :)
2014. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A 4-es lánynak, Jó kis logikai következtetést vontál le abból amit leírtam. Tényleg elégedetlen vagyok valamilyen szinten én is az öltözködésemmel. A probléma viszont ahogy írtam az, hogy ruhabolt és ruhavásárlási iszonyom van ami sokkal erősebb az elégedetlenségemnél. Nálam mikor már nagyon muszáj a vásárlás úgy zajlik hogy bemegyek egy szupermarketbe ahol nagyon nagy a választék, végig megyek a sorok között, első benyomás alapján kiválasztom a ruhadarabot vagy cipőt, méretét megnézem, nadrágot,cipőt felprőbálok, mást semmit, ha jó már megyek is fizetni.

Ez maximum tíz perc lehet több nem.

De a tanácsod megfogadom. Veszek néhány új darabot pontosabban vetetek a barátnőmmel úgy hogy én nem leszek ott. Majd ha egy kicsit stabilabb érettebb lesz a kapcsolat. Most még nem. Azt hiszem a lányok álltalában szívesen vesznek a kedvesüknek ruhát. Remélem ő is ilyen!

2014. nov. 13. 20:43
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha hajlandó vagy mást is felvenni, akkor semmi gond, főleg ha megbeszéled vele, biztos szívesen vesz, és ha nem jó rád blokkal akárhol visszacserélik 30 napon belül. (plázákban legalábbis biztosan)

Különben még esetleg egy-két dolgot lehet netről is rendelni, például pólókat, hogyha az esetleg kevésbé fáraszt. :)


(különben meg tudom érteni, amennyire szeretek öltözködni, annyira taszít a pláza, a hangos idegesítő zene, az aránytalanul drága ízléstelen holmik tömkelege, az elszabott ruhák és a drága de turkáló jellegű boltok, össze kell szedni magam lelkileg, és venni egy-két vigasz kávét+sütit közben :))

4-es voltam

2014. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!