Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz? Vettem magamnak...

Nagyon gáz? Vettem magamnak egy igazán aranyos pólót a gyerek részleg ből. Ma az áruházban voltunk és egy 7 évesen is ugyan ilyen volt és a fiu meg is jegyezte ezt. Anyám nézett nagyokat rajtam a gyerek meg haverkodni akart.

Figyelt kérdés

Apám meg hisztérikusan nevetett.


14f


2014. jún. 4. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy lány írta ki a kérdést és azt akartam írni, hogy nem gáz. De 14 éves fiúként akkora méreted van, mint egy 7 évesnek és olyan "aranyos" pólókra buksz? Na az a gáz :) bocsi
2014. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem,hogy lány írta a kérdést,de hát nem..amúgy szerintem is gáz,bocsi
2014. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagy, még jóformán gyerek, max a korodbeliek hiszik azt, hogy nem. :D Szerintem nem gáz, ha neked az tetszett, kit érdekel?

Na jó, ha a kislány részlegről valami én pici pónim cucc, az azért egy kicsit cinkes lenne, de amúgy nem hiszem, hogy gáz.

2014. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Először én is azt hittem, lány írta ki. :)

Pontosan mit értesz az aranyos alatt? Kisfiú vagy kislány póló?

2014. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiu. Bocs csak most telorol irok.
2014. jún. 5. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. 23 éves vagyok és nekem is vannak gyerekes pólóim. Ha valakinek nem tetszik, hát tojok rá! Amúgy elég rugalmas és laza felfogásúnak tartom magam (Nem, nem abban az értelemben, ahogy a mai fiatalok. Például párkapcsolatok terén kifejezetten konzervatív típus vagyok. A bulikat meg egyáltalán nem szeretem. A rugalmas és laza felfogást az élet más területeire értem)


Én ettől nem érzem magam kevésbé férfinak.


Am kérdező, szerintem inkább az a gáz, hogy a többiek ezen kötekednek, hogy milyen póló van rajtad. A szüleid szerintem örüljenek, hogy gyerek vagy még :)


A hozzászólók meg eléggé szexisták :D Egy 14 éves lány hordhat gyerekes pólót, de egy fiútól már gáz? Miért is?


Kérdező, érezd jól magad a felsődben :)

2014. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!