Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 41ezerért veszek egy Nike...

Ha 41ezerért veszek egy Nike air max cipőt, ugyan azt kapom ennyi pénzért márkaboltban, mint amit világsztárokon látni? Kanye West-re, Zayn Malik-ra gondolok

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekik ált. fizetnek azért, h azt hordják, ezzel is reklámozzák a terméket, és rejtett módon ráveszik az embereket a vásárlásra. "Kanye West is ilyet hord, én is kell vegyek egyet" típusú gondolkodásdra gondolok...
2014. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy így van, de engem az érdekel hogy ugyanaz a minőség lesz a lábamon mint rajtuk?
2014. jún. 15. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt kell hinned és kész.
2014. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nekik ált. fizetnek azért, h azt hordják, ezzel is reklámozzák a terméket, és rejtett módon ráveszik az embereket a vásárlásra. "


csak az ilyen majmokat mint a kérdező

2014. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem


a pórnép nem kap abból amit a sztárok hordanak


neked csak a konfekció jut


majd amikor bele kell állnod abba az ezer pöckös s.z.a.r.ba amivel mintát vesznek a lábadról, na majd akkor


egyébként miért nem akarsz egyedi cipőt? miért jó az, hogy olyan van mint annak az akárki sztárnak? ettől menő leszel te is? vegyél egy jaguart, meg szabónál csináltass öltönyt akkor leszel menő, nem egy airmaxtól

2014. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha boltban veszed, akkor ugyanazt a cipőt kapod ! :)
2014. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!