Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti eltudnátok fogadni...

Lányok ti eltudnátok fogadni partnerként olyan valakit aki ápolt ugyan de elképesztően rosszul öltözködik?

Figyelt kérdés
Alaktalan szürke pulóverek, jellegtelen szürke nadrágok, nevenincs közönséges cipők. Ezek az öltözék karakterisztikus jellemzői. És csak semmi udvariasság a válaszokat illetően!

2014. nov. 10. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettől még levesz a lábamról, akkor persze. Alapvetően nem az ember ruháját nézem, bár kétségkívül hozzájárul az első benyomáshoz.


Ha már együtt vagyunk, akkor segítenék ruhát választani, jobban öltözni.


Sógoromnak a nővérem vásárol, amióta együtt vannak. Egyáltalán nem bánja, tetszenek neki a ruhák, csak magától nem látja meg. Tesóm meg igen. :)


Tehát elfogadni el tudnám, de biztos elkísérném vásárolni és ellátnám tanácsokkal. :)

2014. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... nem kell hogy divatos vagy karakteres legyen az öltözék, de ne is valami nyolcvanas-kilencvenes években lengyelpiacról vásárolt holmikban járjon, az már azért elriasztana.
2014. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már ilyennel vagyok 4 éve. Borzalmasak a szürke ingei, a béna nadrágjai, a ronda cipői... az anyja öltöztette, szóval leginkább úgy néz ki mintha a saját apja lenne. Persze már 4 év alatt vettem neki 1-2 normális ruhadarabot is. Azokat is felveszi, abban jobban néz ki, de én nem szabom meg miben járjon, szóval anyuci által vásárolt ruhákat hordja nagyrészt. Abból van több.

Szóval nekem nem ezek a dolgok számítanak. Kivéve egy dolgot... van egy rettenetes szandálja amit megtiltottam hogy felvegyen. :)

2014. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Biztos én vagyok a sekélyes, de NEM. Barátomat rábeszéltem már vásárlásra, mert sok túl bő pólója volt, amit előző barátnője kedvelt valamiért. De voltak jó cuccai.

Igazából zavarna, zavar másokon is az ízléstelenség, aki közel áll hozzám annak szólok azonnal ha valami szörnyű van rajta. Valahogy ha már az öltözködése sem olyan, hogy arról áradozzak, hogy micsoda ember és még milyen stílusa is van, akkor az már nem 100%.

Persze ha alapból látom, hogy jól öltözik, csak egy-két rossz dolgot hord, akkor az még formálható.


Előző barátom jól öltözött, nem nagyon volt pénzük ezért turiba rendszeresen ment márkás cuccokat keresni, senki nem is gondolta volna, hogy szerény körülmények között él. De néha képes volt eljönni értem régi kinyúlt pólóban, sőt, egyszer-kétszer fürdőnadrágban is. Haragudott, hogy miért zavar, meg, hogy nekem mért kell egy kávézás miatt 'kicsípnem' magamat, ahelyett, hogy örült volna, hogy szép vagyok. El is határoztam, hogy én soha többet senkit se akarok majd erőszakkal a saját kényem-kedvem szerint megváltoztatni, olyat keresek, aki megfelel az igényeimnek, ahelyett hogy bántanék egy olyat, akinek az öltözködés semmit se jelent.


18L

2014. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak az öltözködést nézve, előbb lennék ilyen öltözködésűvel, mint olyannal, aki túlfeszülős csőnadrágokat, kivágott felsőket és rózsaszíningeket hord...

Szóval együtt tudnék lenni vele, engem annyira nem izgat az öltözködés, amíg nem néz ki b..inak.

2014. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem lepne meg, a legtöbb hetero pasinak rossz ízlése van. Nekem anyám azt tanította, hogy a férfiakat csak egyetlen egy dologban lehet megváltoztatni, az pedig az ízlésük. Ruha ide-oda, ha gáz, majd én kezelésbe veszem.
2014. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát mindenkinek. Most már nyugodt vagyok ugyanis magamról beszéltem. Sosem érdekelt milyen ruhában vagyok sem a szabása sem az hogy melyik korszakot képviseli sem a márkája semmi, illetve csak az hogy tiszta és vagy szürke vagy bármilyen sötétszínárnyalatú legyen. Cipőkre ugyan ez vonatkozik. És addig hordom őket míg szét nem mennek. Telne másra, de ruhavásárlási iszonyom van. Ezért a végletekig húzom a beszerzést. Azért kérdeztem meg mert mostanában találkozgatok egy helyes lánnyal aki nagyon szépen öltözik. Többször elmondta hogy nem érdekli az ruházatom, de én mégis kellemetlenül éreztem/érzem magam például egy étteremben a kettőnk öltözéke között meglévő erős kontraszt miatt.

A válaszaitokban a elfogadóan írtok az lyen szituációról. Így már elhiszem amit mond a barátnőm ,talán már nevezhetem annak. Ezzel persze nem azt mondom hogy valótlanságot állít mikor azt mondja nem zavarja, csak azt hittem, udvariasságból nem teszi szóvá és fogad el ilyennek

2014. nov. 11. 21:59
 8/14 anonim ***** válasza:

a 4-es válaszoló vagyok, és sok boldogságot kívánok, jó olvasni, hogy találtál olyat, aki elfogad úgy, ahogy vagy. (én is találtam olyat, aki türelmes az öltözködési mániámmal, és tetszik neki :))

Nem a ruha teszi az embert. :)

2014. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

4-es lánynak,Köszönöm a jó kívánságodat igazán kedves vagy. Csodálkozok rajta hogy nem értékeli az partnered a szépségedre fordított energiádat. Nekem nagyon tetszik ha egy lány szépen öltözik. (Bár kicsit kellemetlen hogy nem tudom viszonozni) Sőt ha a társaságomban van, vagy tudja hogy találkozik velem és szépen felöltözött szépen sminkelt akkor nem csak tetszik hanem még megtisztelve is érzem magam hiszen részben nekem is öltözött. Senkinek ne öltözz ki aki ezt nem tarja megtisztelőnek ha javasolhatom!

És nem hogy sekélyes nem vagy, hanem fiatal korod ellenére kifejezetten intelligens az ahogyan kommunikálsz.

2014. nov. 12. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Tartsatok buta pitshának de engem zavarna. Bizonyos szintig nem, de az "elképesztően rossz" jelző nem férne nálam bele. Elegáns ruhákat hordok, szoknya, magassarkú, blúzok,ingek, ruhák. Én szeretnék magam mellett egy olyan srácot aki küllemileg is szép.
2014. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!