Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mertek így öltözködni?

Lányok, mertek így öltözködni?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha egy nőnek van stílusa... Férfiként hasonló, öntörvényű, szélsőséges lányokat részesítek előnyben.


[link]

[link]


2014. okt. 28. 20:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont úgy néz ki, mint egy szakad csöves, már meg ne haragudj! :D Szóval kérdésedre a válasz: nem, nem öltöznék így. Alapjáraton szeretem a kicsit elegánsabb, kifinomultabb megjelenést, ami lehet, hogy tucat, de én így érzem jól magam. :) Lehet, hogy tetszik az ilyen is valakinek, szerintem ízléstelen, de háT ízlések és pofonok.
2014. okt. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
klassz!!!!!
2014. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

az első az olyan mintha a szülei ruháját venné fel egy gyerek,mindenhová lóg.

a második az már viselhetőbb,de és ez a de ott is marad.

a férfi verziók is elég furik,ha (f)elveszem egy csöves ruháit divatos leszek? jó valami apokalipszis után mondjuk,de nem a mai világban.

viszont rocker kabi,bőrgatya nagyon kerek seggel az adja.

2014. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tudsz irónikusan öltözködni, pont az a lényeg, hogy LÓG.:) Azt viszont eltaláltad, hogy apokaliptikus öltözködés... Persze apokalipszis idején meg nem öltözünk így, mert az a sablon. Ott zakóban, nyakkendövel kell mászkálni, hogy stílusos lehess. Rocker kabi meg nincsen, az biker dzseki.
2014. nov. 3. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!