Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett lányok! Miért nem...

Molett lányok! Miért nem szerettek merészebben öltözködni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Hah! Milyen kérdés ez? Talán azért, mert kiutálnak, beszólogatnak? Nem tehetik meg. Még nem tartunk ott. Még a vékonyaké a világ.
2014. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Talán mert sokaknak van esztétikai érzékük, és próbálnak úgy öltözködni, ami a testalkatukhoz illik. Ez nem merészség vagy bátortalanság kérdése. Sokan föl tudják mérni h mi áll nekik jól, és mi nem.....mások meg nem tudják, és sajnos nem valami szép látvány ha egy elég molett lány belepréseli magát már csak azért is holmi szűk topokba, és miniszoknyába, és utána nem hogy szexi hanem inkább nevetséges...
2014. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Még azt hozzátenném, h ez nem csak a molettekröl szól, ha pl egy nagyon sovány fiú, aki nem izmos izompólókban feszít....hát az is inkább ballépés, mindenkinek föl kllene tudnia mérni, h neki mi áll jól és mi nem, és ez nem azt jelenti, h ettől vki jobb vagy rosszabb, hanem egyszerüen nem vagyunk egyformák, sem belsőre, se pedig külsőre.
2014. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok az vékony alkat. Mindenki mást nevez merésznek. Én például nem merek felvenni egy rövidebb nadrágot (nem olyat amiből kilóg a fenekem hanem normál hosszúságút), mert félek hogy megbámulnak/megszólnak. Pedig tényleg nem vagyok nagydarabnak mondható. Evvel szemben egy rövidebb szoknyát felveszek, persze abból se lóg ki semmi olyanom amit nem kell látnia a nagyközönségnek. Szerintem a legtöbb molett lány úgy öltözködik hogy ne szólják meg. Persze van olyan aki nem így van vele.
2014. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Úgy ahogy az előttem szólók írták, h ez nem a merészség kérdése, hanem, h kinek van ízlése az öltözködéshez. Rajtam plusz 10 kg felesleg van, se egy rövid nadrágot, se egy minit nem veszek fel, mert pont combra és fenékre híztam így nem áll jól nekem akármennyire is szeretném. Múltkor a vonatról láttam egy nőt, kb. 25 kg plusz volt rajta! Egy passzos rövid nadrág és egy passzos póló volt rajta, látszott az összes hurkája, az is, h a melltartó pár számmal kisebb rajta és ott is hurkák keletkeztek és csodálkozva bámultam, h így ki mert lépni az utcára! Na az merészség volt! És meg is mutatta, h neki nincs ízlése!
2014. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nem előnyös, vagy mert eleve távol áll tőlük.

Én voltam testesebb és bazivékony is, de egyik esetben se hordtam merészebb ruhákat, távol áll tőlem, a fiúsabb öltözködést szeretem.

2014. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem szeretnek, mert minden második ember első látásra ítélkezik, és beszólnak vagy megjegyzéseket tesznek. Mint ahogy a vékony lányoknak is beszólnak, holott fogalmuk sincs valaki mi miatt vékony vagy duci
2014. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!