Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha férfi létemre nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha férfi létemre nagyon szeretek öltözködni, ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Ugyanannyira szeretek új cuccokat venni, vásárolgatni, mint ahogy a csajok szoktak. Gáz dolog ez egy pasi esetében?
2013. febr. 10. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
metroszexuális~
2013. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, én nő létemre megőrülök az öltözködéstől, igényes vagyok, de szerintem belefájdulna a fejem, ha egész nap butikokba mászkálnék. :/ Fiú esetében viszont nem zavar, legalább kellemes látvány, jól néz ki, igényes, felőlem divatozzon ahogy akar!
2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De azért nem jönnék össze veled.
2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi van ha szeret valaki normálisan öltözködni? Semmi... Én is szeretek, csak én gyorsan letudom a dolgot, körbenézek az egész plázában 20 perc alatt... nem kezdek el próbálgatni. De amennyiben te próbálgatsz is , az se gáz, mert attól még nem leszel langyi.
2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Komplikato ***** válasza:
Most akkor shopingolni szeretsz nagyon vagy jól öltözni, mert nem mindegy. Valószínűleg 1-esnek igaza van.
2013. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De ne írd azt, hogy "mint a csajok szoktak". Ez esetleg régen volt így, ma már erősen kevert a téma.
2013. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

ez mit takar? ha elmész 1 ruha bolt előtt és azt mondod:

- valami qrva jó ez a bőrdzseki.

az nem gáz

ha azt mondod hogy

- de cuki ez a csizmi.

na az már az :D

2013. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy "metroszexuális"? Nem baj az, a legtöbb olyan nagyon dekoratív. Én kedvelem őket.
2013. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"de cuki ez a csizmi"


Még mindig INKÁBB ő mondja, mint én. :P "Magamon" belehalnék kb. az ilyen stílusba, nő létemre. :P

2013. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!