Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha férfi létemre nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha férfi létemre nagyon szeretek öltözködni, ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Ugyanannyira szeretek új cuccokat venni, vásárolgatni, mint ahogy a csajok szoktak. Gáz dolog ez egy pasi esetében?
2013. febr. 10. 23:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja én se szoktam hosszasan vásárolgatni, kb fél óra alatt megvan amit akarok. Úgy értem, hogy elég gyakran veszek új cuccokat, szeretek kísérletezni, és kifejezetten tudok örülni, ha találok valamit, ami feldobja a megjelenésem.
2013. febr. 10. 23:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha nem buzásan öltözöl,akkor semmi gond vele.Szeretem az olyan férfiakat,akik igényesen,és változatosan öltöznek.Ehhez meg elengedhetetlen a vásárlás.
2013. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11. Tökéletes, ne változtass rajta. Nagyon kellemes, ha egy fiú nem elhanyagolt, odafigyel erre.
2013. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Páwa vagy.
2013. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok páwa, mert nem olyan fajta cuccokat hordok. Mármint nem ilyen csillivilli giccses dolgokat szoktam venni, hanem lazán elegánsakat.
2013. febr. 10. 23:51
 16/19 anonim ***** válasza:
jó ha valakinek van stílusa meg jó ízlése nem gáz nyugi
2013. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most mi baj szegény páwákkal? Szép a farkuk. :)
2013. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ameddig férfi ruhákat hordasz/vásárolsz, addig nem gáz.
2013. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért "férfiruha" alatt ne valami fakó, 2-3 számmal nagyobb nadrágot, inget, pólót érts! :))
2013. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!