Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mertek így öltözködni?

Lányok, mertek így öltözködni?

Figyelt kérdés

Szeretem, ha egy nőnek van stílusa... Férfiként hasonló, öntörvényű, szélsőséges lányokat részesítek előnyben.


[link]

[link]


2014. okt. 28. 20:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát én is öntörvényű vagyok, de inkább rebel és rocker keverék, ha ez tetszene nekem, természetesen felvenném, viszont nekem olyanok, mintha valami fekete zsákokba bújnék. Imádom a fekete színt, de nem szeretem ennyire elbújtatni a testemet.
2014. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Hú, a férfi megfelelők nagyon nagyon tetszenek, de tényleg.

A nőiek már kevésbé.

Ha tetszene bevállalnám.

De rocker vagyok, önfejű, és más stílussal, úgyhogy ez nem fog menni.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
*De rocker vagyok. Önfejű, és más stílussal.
2014. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 ksztella ***** válasza:
A második képet én is bevállalnám.Jól néz ki. :)
2014. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

12-es: több darabom is van a férfi összeállításból..:)

Amit te linkeltél, azok is baromira bejönnek... van ízlésed! A bőrdzsekik nálam is játszanak, nőnél pedig jó a feszülős fekete nadrág, de akkor legyen szövetnadrág, bár azért elvétve bőr is belefér.. De nem szeretem az ilyen fenékhangsúlyozós dolgokat, r_i_bancos, inkább rejtse el a testét egy szövetkabát vagy lepel mögé, sokkal izgatóbb, hogy ki kell találni, hogy mit rejthet...:)

Szeretem az elegáns és az ilyen aszimmetrikus keverékét. Én elektronikus punkzenét hallgatok.

2014. okt. 28. 22:19
 16/24 anonim ***** válasza:

A férfi változata nagyon tetszik:)

Olyan videojáték-jellegű.

A női viszont nem jön be, nagyon lepelszerűek a felsők.

2014. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez, a cipőt leszámítva abszolút jöhet! :) Egy fekete bőr tűsarkúval vagy csizmával bármikor felvenném! Van is hasonló darabom, fekete valódi bőr pants-el szoktam hordani! :)

[link]

2014. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Persze. Adj párszázezer forintot, felöltözöm én tetőtől talpig AllSaintsbe :D


De ebben az a gáz, hogy itt az anyag minősége és a szabás, pontos méret nagyon fontos, egyébként nem áll sehogy se.


Szóval ez ilyen yuppie gót stílus, örülnék ha telne rá, de maradok a koszlott martens bakancsomnál meg a farmernél.

2014. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem pl ez nem tetszik, és nem is állna jól inkább az elegánsabb stílust képviselem, ráadásul nekem nagyon nem áll jól, ha talpig feketében vagyok (tavasz típus vagyok:D).
2014. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19, ez elegáns, csak az elegancia is idővel új értelmet nyert..:) A modern elegáns vegyül a minimalista-militarista-darkside vonalon. Én ősz/tél típus vagyok.:P
2014. okt. 28. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!