Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, biztos láttátok a...

Lányok, biztos láttátok a hírekben, hogy egy prosti megvert egy kis csajt, mert konkurenciának nézte. Még mindig úgy gondoljátok, hogy jó ötlet k***ásan öltözködni?

Figyelt kérdés
16 éven aluli lányokhoz szól a kérdés, és persze akinek nem inge, ne vegye magára.
2014. febr. 17. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
bár én nem tartozom bele ebbe a kategóriába, egy ilyen eset miatt nem riadnak meg, mivel a korabeli fiúk csak a k*rvás csajokkal állnak szóba (kivétel biztos van persze)
2014. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Még mindig úgy gondoljátok, hogy jó ötlet k***ásan öltözködni?" most jót nevettem :)) 16 éven aluliak még kislányok, nem igen jöttek még rá hogyan kell férfit elcsábítani.. Csak azt látják, hogy a másik is így menő..
2014. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem láttam a hírekben. Ez miért lenne olyan biztos? A 16 éven aluli lányok nem néznek híreket.

Különben nem fogsz egy lányt sem találni, aki azt vallja magáról, hogy qrvásan öltözködik.

2014. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es: De azért nehogy már mindenáron fel kelljen hívnom magamra a figyelmet. Amúgy is, ez egy jó válogatási alap. Ha nem tetszek az adott pasinak elegánsan, akkor mehet a levesbe.
2014. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mostani 16 éves lányok nagyon nem kislányok... Nagyon is tudják, hogyan kell elcsábítani egy férfit! Sajnos...
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira tipikus... Az áldozat hibáztatása a történtekért. A tudatalattid nem akarja elhinni, hogy ilyen bárkivel megtörténhet, ezért rögtön az áldozatot okolod. Én csak annyit láttam, hogy egy csaj megvert egy másikat. Azt nem, hogy a másik prosti volt, és konkurenciának nézte. Sőt, úgy tudom, a megvert csajjal a barátja is ott volt, aki szintén kapott. Akkor most őt is riválisnak nézte?
2014. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem a lány a hibás, még akkor sem ő lenne, ha tangában és melltartóban flangálna az utcán! Senkinek nincs joga megütni, bántalmazni a másikat!


Ettől függetlenül, az előző hozzászólásomat tartom! A mai 16 éves lányok egyáltalán nem ártatlanok...

2014. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek, hogy ne verekedjen senki, mert az emberhez méltatlan dolog, DE ettől függetlenül engem speciel zavar az, hogy más emberekből túl sokat látok, pl. dagadó mellek, épp csak a bimbó nem lóg ki, vagy leül a buszon, és kivan a tangája, na ez már ízléstelen. Ettől függetlenül nem kell megverni, hanem nem kell az ilyen trendeknek bedőlni, és talán alakul valamicskét a közízlés.
2014. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a k***ás? Ha discoba miniszoknyában és magassarkúban megyek már k***vás? elárulom hogy ott minden lány így öltözködik
2014. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!