Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon szeretnék csak egy...

Nagyon szeretnék csak egy kicsit elegánsabb lenni, de nem tudom hogyan. Ötlet?

Figyelt kérdés

3 éve, mióta terhes lettem nem vettem egy két pólón kívül magamnak semmit.

26 éves vagyok, sok bolyhos és olyan zsákszerű ruhákkal. Farmer és pulcsi. Ez vagyok én.

Szeretnék egy kicsit elegánsabb lenni. De nem tudom hol kezdjem. Mik az alap darabok?

Van egy nagy szenvedélyem: a sálak. [link]

Vagyis inkább kendők. Imádom őket. De soha sem viselem. Nem tudom bele illeszteni a ruhatáramba. Szeretném őket viselni.

Segítesz? Min változtassak?

2 éve az anyaságról szól minden, bocsi ha hülyeséget kérdeztem.


2014. jan. 16. 23:07
 1/3 A kérdező kommentje:
De szeretem a hosszabb sálakat is. Sifon anyagúakat.
2014. jan. 16. 23:15
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Értem a problémádat... Szerintem kezdjed azzal a megerőltető gondolattal minden nap, hogy mostantól a lógós, kinyúlt pulcsidat csakis takarítás hoz veszed fel.

Folytasd a felsőkkel. A farmer is jobban néz ki egy jó blézerrel és alatta egy klassz nyakkivágású vékony kis pulcsival. Az első blézer legyen jó szabású és olyan semleges színű, amit sok mindenhez fel tudsz venni. Azt feldobhatod a kedvenc sáljaiddal. Ugyanígy beszerezhetsz egy klassz ruhát, ami a blézerrel is harmonizál. Ezt aztán csizmával, harisnyával és a kendőkkel is variálhatod.

Remélem segítettem.

2014. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a helyedben egy nagyon alap ruhadarabbal kezdenék, az alsóneműkkel

egy jó melltartó kiemeli amit ki kell és szép formát kölcsönöz, meg te is szexisebbnek találod majd magad ami nem utolsó

ha jó az alakod akkor olyan szabású felsőket keress amik kiemelik a derekad vagy pedig olyan kötött pulcsikat amik kiadják az alakod, úgyis nyúlnak

[link]

[link]

[link]

[link]

még jó lehet a mell alatt húzott/szabott felső is

http://www.youtube.com/watch?v=q8cap3mRjeU

2014. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!