Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit zsíros hajból mit...

Kicsit zsíros hajból mit tudok csinálni, ami egy kicsit csinosabb, elegánsabb? Nem egyszerű "csuri".

Figyelt kérdés

Holnap ünnepség lesz az egyetemen.Tegnap mostam hajat,de ma fújt a szél,egész nap fogdostam,és bezsírosodott.Milyen hajat tudok ebből csinálni,ami egy kicsit csinosabb,elegánsabb?

Általában nem szeretem összefogni a hajam,mert nem áll jól.Viszont tegnap mostam meg,és nem akarom ma is megint megmosni.Mit csináljak vele,hogy ne legyen olyan snassz?Porsampont természetesen használtam,de ilyenkor már nem engedem le,mert sötét a hajam,és leengedve jobban látszik.


2010. okt. 21. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem meg mosd ki. mert jön még az éjszaka megint fog 1 fokot zsírosodni és akár mien hullámot csinálsz bele nem lesz tartása és csúnya is lesz.

Nem lesz 1alkalomtól baja h ma is kimosod.

2010. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,de szombaton is megyek vhová,ahol még fontosabb,hogy csinos legyek:)szal az meg sok lenne,hogy egymás után 3 nap is megmosom...meg nálam ez elég hosszadalmas procedúra,mert be szoktam szárítani,és már nem lenne erőm.ha meg nem szárítom meg,akkor pedig olyan szénaboglya,hogy annál még akkor is jobb,ha zsíros egy picit:)
2010. okt. 21. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Begöndörítheted, vagy tupírozd fel jó magasra és alul egy csattal két oldalról fogd össze.

Esetleg halszálka fonással fond be az egészet és tegyél bele valami díszes csatot.

Esetleg valami fonatokkal díszítheted!

2010. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a tupir nálam ilyenkor mindig bevált:D
2010. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!