Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szoknya áll jól egy...

Milyen szoknya áll jól egy nagy combú lánynak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az unokatesóm most 8.osztályos, és hát jövőre ballagás, amire nem kell olyan nagyon sokat várni... Igazából az a helyzet, hogy jó húsban van, picit amolyan kövérkés, és egy ami nagyon nagy rajta, a combjai. Gondolom mindenki találkozott már kínaikban, ballagásokon az ilyen fajta szoknyákkal--> [link] (bocsi, picit hosszúra sikeredett..) Szóval egy combja 30 centi, és ő minden áron ilyen szoknyát szeretne, mert sz összes lányon ilyen lesz(felénk ez a fazon hódít) és hát lehet hogy nem a legszebben fog rajta mutatni, de mindenképp megpróbálunk egyet!! Mi a véleményetek?? Milyen szoknyát kéne húzni neki? Vagy mit ajánlanátok? Ha tudtok képet linkeljetek, mert vizualizálni könnyebb:D Ha nem megy a képcsatolás az sem baj.!:)

Kérek mindenkit hogy a gúnyolódó és leszóló válaszokat mellőzzük!

Előre is köszönöm a normális válaszokat.!:)

25/N



2014. okt. 27. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na mint duci lány, aki már 2 ballagáson túl esett elmondom a tapasztalatomat neked. A szűk szoknya kiadja az alakod, a bő takar. Tehát a 3#-nak teljesen igaza van! Persze annak is fontos a hossza. De nekünk viszont csak ceruza szoknyát engedtek, mert az az ünnepélyes. Tehát érdemes előtt megkérdezni.
2014. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kicsit vastagabbak a combjai miért ne vehetné fel azt a szoknyát? Fel kell próbálni és kész, én nem hinném, hogy olyan borzalmasan nézne ki benne.

De linkelgethetünk mi itt akármit, ha felétek nincs olyan bolt stb. Szerintem a legegyszerűbb, ha rászántok egy napot, elmentek egy bevásárló központba, végigjárjátok az üzleteket és ő felpróbálgatja azokat, amik NEKI tetszenek. :)

2014. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen :)
2014. okt. 30. 13:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rosszból, de miért nem fogy le a lány akkor, ha zavarja? Egyáltalán nem kicsi a fogyókúrához. Én 7.-esként fogytam 20 kg-t, és 8.-ban már szép vékony voltam. :)
2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!