Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szoknya áll jól egy...

Milyen szoknya áll jól egy nagy combú lánynak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az unokatesóm most 8.osztályos, és hát jövőre ballagás, amire nem kell olyan nagyon sokat várni... Igazából az a helyzet, hogy jó húsban van, picit amolyan kövérkés, és egy ami nagyon nagy rajta, a combjai. Gondolom mindenki találkozott már kínaikban, ballagásokon az ilyen fajta szoknyákkal--> [link] (bocsi, picit hosszúra sikeredett..) Szóval egy combja 30 centi, és ő minden áron ilyen szoknyát szeretne, mert sz összes lányon ilyen lesz(felénk ez a fazon hódít) és hát lehet hogy nem a legszebben fog rajta mutatni, de mindenképp megpróbálunk egyet!! Mi a véleményetek?? Milyen szoknyát kéne húzni neki? Vagy mit ajánlanátok? Ha tudtok képet linkeljetek, mert vizualizálni könnyebb:D Ha nem megy a képcsatolás az sem baj.!:)

Kérek mindenkit hogy a gúnyolódó és leszóló válaszokat mellőzzük!

Előre is köszönöm a normális válaszokat.!:)

25/N



2014. okt. 27. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább a hosszabb fazonú szoknyát ajánlanám, ilyesmit:

[link]

vagy

[link]

Ez az utolsó külföldön volt nagyon divatos, oldalt fel lehet sliccelni például.

Amit linkeltél azért nem jó, mert nagyon rátapadna a lábára, ami felhívná a combokra a figyelmet. Amit semmiképpen nem ajánlok, az az A vonalú (skater) szoknya vagy a "midi" szoknya.

2014. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
ha mindenképpen szűk szoknyát szeretni, akkor hosszabb fazonú legyen, ami már szinte takarja a térdét
2014. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

szerintem amit az első válaszoló linkelt, az egyáltalán nem felel meg egy 8. osztályos lánynak, a maxi szoknya pedig még az alkalomhoz sem illik.


[link]

[link]

[link]

[link]


szerintem ez a fazonú szoknya tökéletes lenne, mert divatos, fiatalos, és nem tapadna a combjaira, még sem mutat sokat... természetesen nem a bőrszoknyát vagy éppen a sárga mintákat kell nézni, hanem a szoknya fazonát.

2014. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

egyetértek a 3-assal, tényleg ilyen fazonú szoknyák állnának rajta legjobban

hosszabb szoknyát meg gondolom nem szeretne, mert azzal eléggé kilógna a sorból

szerintem előtte menjetek majd el nézelődni és próbáljon fel több szoknyát, hogy lássa melyik hogy áll rajta

2014. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
3. nyisd már ki a szemed! Ez pont nem illik a ballagásra, ott ugyanis FEKETE szoknyában szokás lenni. Nem látod, hogy a képen lévő lányoknak is hogy szétdobja a csípőjét meg combját? Förtelmes, már ne haragudj.
2014. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nyilván csak a képeket nézted meg, de azt, h mit írtam azt biztos nem olvastad el. természetesen feketében gondoltam én is
2014. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván te is a szövegem első részét nézted meg, a többit nem olvastad el, mivel mondtam, hogy iszonyatosan szétdobja a combokat. Az ilyen fazonú szoknya a fiús alkatú, kis csípővel rendelkező lányoknak áll jól csak.
2014. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
de mégis a feketét hangsúlyoztad ki! ezért erre kommentáltam. azt, hogy te nem értesz egyet a véleményemmel az oké, de nem értem minek kell itt leállni kötözködni
2014. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ez a mini szerintem rém előnytelen lenne egy kövérebb lánynak. Tényleg inkább hosszabb és bővebb fazont kéne választani, vagy nadrágban nem lehet? Én is kövér voltam 8.-ban és nadrágban ballagtam..(meg sokan mások is:D)


25N

2014. okt. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jaj nehogy összevesszetek!! Ilyenèrt nem éri meg veszekedni! Köszönöm szèpen a sok választ. Nyilván nem olyan rövidre gondoltam mint amilyet linkeltem, hanem csak maga a fazon.. Sajnos nadrágba nem lehet ballagni..:/ majd ha gèpről leszek megnézzük a képeket!

Köszönjük:)

2014. okt. 28. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!