Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Ti milyen ruhába...

Lányok Ti milyen ruhába szoktatok menni bulikba? Koktél ruha, szoknya felsővel, hétköznapi ruha?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!! :)))

2014. okt. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Farmer, valamilyen toppal. Cipő lapostalpú, vagy max telitalpú.

A hajam begöndörítem, a sminkem pedig hangulatfüggő, van, hogy csak tusvonal egy feltűnőbb rúzzsal, de van, hogy erős, feltűnő bulismink.

2014. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Évszakfüggő:

télen farmer vagy kordbársony naci valami toppal, nyáron volt, hogy egyberuha, de lehet szoknya toppal, vagy farmer toppal.

2014. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó, van olyan, amikor hirtelen döntés folyamán mentünk buliba, akkor tornacipő és oversized póló volt rajtam farmerral (bár ott nem nézték). De nem öltözöm másképp, mint a hétköznapokban.
2014. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahova én járok oda kötelező az estélyi/koktél ruha.
2014. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Buli és buli közt is van különbség.
2014. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házibulikba olyan ruhákat szoktam felvenni, amiket hétköznap is hordok. Farmer, csinosabb felsővel, oxford cipő, ilyesmi.


Gólyabálra, hasonló nagyobb szabású szervezett bulikra kisruhákat veszek fel.


Instant szintű helyekre szintén olyan ruhába megyek, mint egy házibuliba mennék.


Szeretek csinosan felöltözni, de a csinos ruháimat féltem általában, így olyan helyre, ahol nagy a kockázat, hogy leöntik, kevésbé öltözök ki mégis.

2014. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!