Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hétig hordani egy pizsamát...

Egy hétig hordani egy pizsamát nem igénytelen?

Figyelt kérdés
Láttam itt gyk-n többen is ezt válaszolták, de szerintem undi.
2014. okt. 6. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg megjátszátok magatokat.
2014. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tessék? Fejtsd ki kérlek!
2014. okt. 6. 12:17
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
A fene se hordaná egy hétig. Én minden reggel leveszem.
2014. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sose hordok 1 hétig egy pizsamát, napközben ha nem kell munkába mennem, akkor is átöltözöm, nem tartom túl higiénikusnak abban főzni/takarítani, amiben az ágyba bújok. Dolgozni meg csiniben szoktam, nem pizsiben.
2014. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es, mármint éjszakánkénk :D


Amúgy igen, annak már biztos bukhéja van :)

2014. okt. 6. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 1 évig szoktam, jó az illata.
2014. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Este felveszem, reggel leveszem, ha este nem izzadok bele vagy valami, simán jó egy hétig.
2014. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy naponta, de max. 3-4 naponta lecserélem. Mondjuk nálam az otthoni ruha és a pizsi kb. ugyanaz, tehát ha nem megyek semerre, abban vagyok otthon (mackó/cica/pizsi nadrág + póló/top). De nyilván, ha egész nap abban vagyok, 2 nap után max. azért leváltom, vagy ha koszos lesz, hamarabb. Én maximum akkor hordok 1 hétig egy pizsit, ha tél van, és nappal nem abban voltam, de még akkor is inkább hetente 2x lecserélem. Vagy ha elutazok vendégségbe, de ha lehet, csomagolok egy váltópizsit. Én nem vagyok egy otthon nagyon igényesen kinéző egyén, de ez azért már tényleg igénytelenség, hogy az ember egy hétig ugyanazt a pizsit hordja, még akkor is, ha a fehérneműjét le is cseréli, és naponta tisztálkodik.
2014. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 JulyAugust ***** válasza:
100%
Bugyiban alszom, amit minden fürdésnél cserélek...
2014. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom, te mit csinálsz a pizsamáddal, de én este fürdés után tiszta testtel felveszem és reggel 7-8 óra múlva leveszem. semmi baja nem lesz egy hét alatt. persze ha mondjuk valami miatt beleizzadok vagy ilyesmi, nyilván lecserélem, de nem hinném, hogy ez igénytelenség lenne.
2014. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!