Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintem igénytelen csak, ha...

Szerintem igénytelen csak, ha egy nő valaga kilátszik?

Figyelt kérdés

Bátyám barátnője néha csinálgat ezt azt, leguggol, lehajol és kivan a segge közepéig. Hát már nem először fordul elő és annyira gusztustalannak tartom!

Ez normális? Nem kap megfelelő méretű nadrágot, hogy ilyen rövid? És miért hordanak a nők ilyen rövid derekú nadrágokat, ha leguggolnak, kilátszik a valaguk?


2014. júl. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is röhejes, de az a borzasztó, hogy 10ből 9 gatyának olyan alacsony a szabása. Én is alig találok olyan darabot magamnak, amiből nincs kint mindenem, ha leülök benne.

24/n

2014. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nadrágok amiket kapni lehet, sokáig idegenkedtem tőlük de amikor először vettem ilyet rájöttem mennyivel kényelmesebb (most jön majd vissza a divatba a magas derék most meg mindenki azt mondja az mennyivel kényelmesebb :D ). Én mondjuk alapból csípőig érő pólót hordok, úgyhogy meg van oldva a dolog. De tény hogy nem ízléses a kivillanó bugyogó. Oviban szoktam ezt látni, ott ugye minden anyuka hajolgat hogy öltöztesse a gyerekét, és bizony látni néha olyat amire nem vagyok kíváncsi.
2014. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a medencecsontom lejjebb van mint kellene ezér ugye a nadrág is lejjebb kerül.húzom feljebb de szoros öv mellett is lecsúszik.a magas derekú nadrág pedig nem kényelmes számomra pedig van.úgyhogy hosszított póló más megoldás nincs
2014. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is undorító, az meg egyenesen röhejes, ha séta/futás közben lecsúszik, és folyamatosan igazgatja, meg húzogatja a hátsó övbújtatónál fogva. Na meg amikor leülnek, és lecsúszik a s.ggük közepéig...

Nem csak ezeket az extra csípő nadrágokat meg magas derekúakat lehet kapni, vannak normális csípő meg félcsípő fazonok is.

Nekem érdekes módon egyik nadrágomból sincs kinn a hátsóm, pedig nem deréknadrágokat hordok. Egyszerűen nem veszek olyat, ami össz-vissz 20 centi magas hátul a tetejétől az ülepéig.

2014. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!