Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz, ha a nőnek kilátszik...

Nem gáz, ha a nőnek kilátszik a cipőből lábujjainak köze?

Figyelt kérdés
Elég sok olyat látok, akiknek vagy hosszú a lábujjuk, vagy kis cipőt vesznek, és kilátszik a bebújós magassarkúból/balerina cipőből. Szerintem undorító.

2014. jún. 20. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is az, de van olyan divatblogger aki úgy tolja.
2014. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
9%

Balerinából h?

Az mind zárt nem?

2014. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Kb. mint mikor a nagybögyű nők kirakják a fék bögyüket, és kilátszik nekik a bögyközük. Ez is undorító és a lábujj is hasonló, de magánügyük.


Én eddig eleve kényelmetlennek éreztem minden olyan cipőt, amiből kilógott az ujjközöm. Olyan érzésem volt, hogy leesik a cipő rólam, nem tartja semmi. Ezért érzem gáznak leginkább, de mindenkinek magánügye, közszemérmet azért nem sért a dolog.

2014. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Én teljesen átlagos lábon élek (38-39), de évek óta képtelen vagyok olyan balerinát találni, amiből nem lóg ki. Engem is kifejezetten zavar, de nem ítélem el a többi embert emiatt, mivel tudom, hogy piszoknehéz rendes bebújóst/magassarkút találni. Kérdésedre válaszolva: szerintem nem gáz (de engem saját magamon zavar).
2014. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
52%
Sokkal gázabb szerintem, ha ápolatlan az a lábfej.
2014. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem gáz. Nem lehet mindenki pontosan méretre nőve. Vannak ennél sokkal gázabb dolgok is.
2014. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el őket, de szerintem nem ízléses.
2014. jún. 20. 08:46
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Kicsi lábam van, de nem találok olyan cipőt, amiből nem lóg ki. Szerencsére csak ennyi az "ízlésficamom", és ha emiatt undorító vagyok, ez van.

Vannak ennél sokkal feltűnőbb, visszataszítóbb, ordenárébb divatbakik.

2014. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem döntöttem el, hogy mit gondolok. Gyakorlatilag nem látok olyan nőt, akinek nem látszik ki. Bár én most vettem egy Fila kiscipőt (fekete, bőr), amiből nem látszik ki.


Gondolom, akkor ezeket a kisebbeket direkt úgy gyárthatják, hiszen mindenkinek kilátszik belőle.


Egyébként az egyik kolléganőm (50+) a hájas, széles lábfejét tuszkolja kerekorrú magassarkúkba, úgy néz ki, mint egy kiselefánt, nevetni való:D


26L

2014. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy zöld kéz. :)
2014. jún. 20. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!