Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz, ha a nőnek kilátszik...

Nem gáz, ha a nőnek kilátszik a cipőből lábujjainak köze?

Figyelt kérdés
Elég sok olyat látok, akiknek vagy hosszú a lábujjuk, vagy kis cipőt vesznek, és kilátszik a bebújós magassarkúból/balerina cipőből. Szerintem undorító.

2014. jún. 20. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Zseniális kérdés :D. Nekem a legkisebb ujj melletti résből kilóg pár mm, nekem se tetszik de emiatt nem veszek másik cipőt. Nem hiszem hogy sokan nézegetnék.
2014. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%

Na, valaki, aki ugyanúgy érez ez iránt, mint én... :D

Ahányszor ilyet látok, bukfencezik egyet a gyomrom. De attól is, ha kilakkozott lábujjkörmöket látok, brrr...

Jó, persze, nem az én dolgom, de nekem konkrétan lábujjundorom van (lány létemre). Szandált is csak akkor veszek fel, ha már nagyon meleg van és már nem bírom a bakancsot.


24/L

2014. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a lábujjakkal, de akkor vagy hordjon olyat, ami JÓ IS RÁ, vagy legyen nyitott az a lábbeli. Én pl. vékony alkatom miatt marha nehezen véásárolok inget is, nadrágot is, mert ugyan mások szerint nem gáz rajtam ha kicsit bővebb, de ha nem konkrétan rám szabott, idegesít, és nem érzem benne jól magam. Nem úgy állok hozzá, mint fentebb, hogy hát zavarja, de azért felveszi. Addig megyek utána, míg olyat nem kapok, ami tökéletesen áll rajtam.
2014. jún. 20. 12:19
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ez lehet, hogy mások azért állnak úgy hozzá, hogy kit érdekel, mert pl. dolgoznak. Vagy van életük. Nem tudom, csak találgatok!:D
2014. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Azt hittem csak en vagyok ilyen, hogy kifejezetten undoritonak tartom ezt lany letemre, de akkor ezek szerint nem.
2014. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#14 Én is dolgozom, és öt számjegyű keresetem van, albérletben lakom, és elhiheted, meg kell válogatnom, mikor eszem, mikor öltözködöm. Kerüljük a személyeskedést, kérem. De még neked is megy zöld kéz, lásd kivel van dolgod.


De elsősorban igényes megjelenésű nőkön venni ezt észre, csak megjegyzem.

2014. jún. 20. 13:57
 17/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom azon válaszolókat, akiket azért kell lepontoznotok, akik hasonlóan vélekednek, mint én. Szánalmasak vagytok.
2014. jún. 20. 13:58
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
nekem is kicsi lában van, de amúgy meg mindegyik nyári cipő olyan kivágott, hogy picit a lábujjak látszanak, akkor is ha a cipő eleje zárt
2014. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, nekem egyik balerinámban sem látszik ki, és még próba közben sem találkoztam ilyennel. Szóval bizton állíthatom hogy van rendesen szabott balerina is.

Ezek a lábujjat mutogatós darabok szerintem az olcsóbbak, mert (ahogy írtam) a blogos lány többnyire kínaiból szerzi a cipőit.

Ugye így többet tud venni...

2014. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

"Ezek a lábujjat mutogatós darabok szerintem az olcsóbbak"

Hát én nem a kínaiban vásárolok és majd' 10.000 Ft-ba kerülő balerinát is próbáltam, amiből kilátszott a lábujjam köze.

Engem is zavart, így addig próbálgattam és mentem más üzletbe, amíg sikerült jót találnom.

Nagyon sok cipőnek az eleje keskenyre van szabva szerintem.

Amúgy ezen a dolgon nem gondolkodtam, nem nézegettem még a lábujjközöket az utcán. :D:D De ez szerintem ha megy vki, nem is észrevehető.

Undorítónak nem mondanám, csak olyan, mh kicsi lenne rá a cipő vhogyan...

2014. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!