Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangát használó fiúk miért...

Tangát használó fiúk miért kezdtetek ilyesmit hordani?

Figyelt kérdés
Mi ösztönözött rá vagy miért próbáltátok ki? Milyen érzés nektek tangában lenni? Kort is légyszi

2014. szept. 28. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan cukinak érzem benne magam *_*

17F

2014. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőm kérésére próbáltam ki először. Egyik nyáron a kánikulában beszélte rám, mert neki nagyon bejön, és nekem sem lenne annyira melegem. Aztán kaptam is tőle egyet, és amikor kipróbáltam, elsőre furcsa volt, de a nap végére teljesen megszoktam, barátnőm legnagyobb örömére. Később kaptam még párat, és azóta csak tangát hordok. :-) Szerintem sokkal kényelmesebb, mint a többi fajta. Nekem bevált, már nem cserélném vissza masfajtára.

30F

2014. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan szeretik a tangát. :)


[link]

2014. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kényelmes viselet, izgatott a dolog kipróbáltam és bevált, nyáron nagy melegben megváltás :)
2014. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves második! Hány éve hordasz tangát?
2014. szept. 29. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.


Kb 5 éve tértem át teljesen a tangára. :)



Kedves kérdező! Te milyen nemű vagy? És te is tangát hordasz, vagy csak tervezed? Milyen okból érdekel a tanga?

2014. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Egyik ismeros csaj beszelt ra es o adott egyet hogy probaljam ki!
2014. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kánikulában tényleg megváltás. A boxerbe belerohadram nekem a barátnőm mondta hogy próbálják ki férfitangát. Elöször furcsa volt, de megszerettem és nyáron màr csak tangát hordok.

35 f

2014. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem mondom, hogy ilyen kérdésre nem számítottam, de mikor a válaszokat olvastam azt sem tudtam, hogy szívrohamot vagy sokkot kapjak! egy fiú a hétköznapokon tangát hord, és még élvezi is.... kifejteném bővebben is a csalódásomat, de mivel nem akarom megzavarni a cuki tangás pasikat, akik elvileg nem a saját nemükhöz vonzódnak... BÉKE!!!!
2014. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok tangát,és én is főleg nagy melegben. Ettől még nem vagyok sem cuki pasi, sem meleg. Egyszer próbáld ki te is, hogy egyáltalán nem kényelmetlen, sőt! Jó érzés 40 fokban hogy nem pálik be a hátsód.
2014. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!