Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom hogy vehetek e...

Nem tudom hogy vehetek e magassarkú cipőt 8. -osan ti szoktatok ha igen hányadikosan kezdtétek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire magassarkút? Egy telitalpút simán. Egy tűsarkút csak a ballagásodra! :)
2014. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 7.-ben kaptam először olyan csizmát ami magas sarkú, de csak olyan 4 centis sarka van, és nem is igen érezni rajta hogy magassarkú. Szerintem vehetsz magassarkút 8.-osan, csak ne legyen túl magas és túl keskeny sarka.nekem 8.-ban kb. 6 centis sarkú cipőm volt. Most van 10 centis sarkú is (telitalpú), de amúgy nem szeretem a túl magas sarkú cipőket, egy lapos talpú vagy esetleg kis sarkú sokkal kényelmesebb. :) 17/L
2014. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire.. ha csak a hétköznapokban szeretnél magas tűsarkút, legyél akár mennyi idős, szerintem túlzás (hozzáteszem, irtó gáz, ha valaki nem tud benne menni, ezt is figyelembe kellene venni).

Ünnepekkor nincs vele gond.

Viszont teljesen más kategória a vastag sarkú vagy a telitalpú.. azzal nincs gond ennyi idősen. De igazából azt veszel fel amiben te érzed jól magad (és nem törik ki a bokád)

Mondjuk én jóval előbb kezdtem hordani, de már megbántam, főleg ahogy végignézek a mostani általános iskolásokon..

2014. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!