Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban ti is csak...

Magassarkúban ti is csak aszfalton tudtok menni?

Figyelt kérdés
Megvettem életem első magassarkúját, és elmentem benne sétálni egyet hogy hozzászokjak benne a járáshoz. Úgy tűnt hogy egész jól megy, de aztán olyan rész jött ami nincs leaszfaltozva. Teljesen sima gyalogút, csak éppen földes. Abba minden lépésnél teljesen besüllyedt a cipő sarka, és olyan volt mintha be akarna ragadni, alig bírtam menni. Ez normális, vagy az én bénaságom? Magassarkúban egy lépést se lehet tenni, ahol nincs aszfalt?

2014. szept. 4. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menni, csak nehezen, mert a sarok vékony, és belesüpped a homokba/földbe.
2014. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így van, ha puha a föld, természetes hogy belesüllyedhet a sarka, olyankor próbálj meg ne annyira a sarkára lépni. Másik ellenség a macskakő.

De aszfalton szépen lehet menni.

2014. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez teljesen természetes.

Belesüpped.

Majd hozzá fogsz szokni, és idővel rájössz hogy inkább maradjon a lapos.

De ez majd 30-hoz közel.

Én csak magassarkút voltam hajlandó felvenni évekig.. aztán egyszer kificamodott a bokám, azóta csak akkor ha nagyon muszáj, mondjuk buliba, vagy valamilyen rendezvényre.

A platform pedig kizárva.

Öszintén szólva uutálom a magassarkút.. kényelmetlen.

2014. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nekem nem kényelmetlen a magassarkú, és remélem, akkor már később sem lesz az. Mondjuk a platformos nekem sem tetszik, akármennyire divat. :) Egyébként ilyen a cipőm, amiről szó van: [link]
2014. szept. 5. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem hordasz inkább szélesebb sarkú, fiatalos cipőket? Azok szebbek, kényelmesebbek, és nincs velük olyan gond sem hogy kitörik a bokád vagy nem tudsz valahol közlekedni vele.
2014. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Baj, hogy nekem ez tetszik? Persze nem mindig ebben akarok járni, de vannak olyan alkalmak ahová jól jön. Vagy csak ha olyan kedvem van. :) Ja, és elég sok lány jár ilyenben bokatörés nélkül, én se fogom kitörni.
2014. szept. 5. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha földes úton mész, probálj meg lábujjhegyen menni. Akkor nem ragad le a sarkad, és nem karcolódik. De nekem az a tapasztalatom hogy ha sáros mocsaras talajra tévedek. Akkor meg pont az a jó ha beleszúrom a sarkamat a sárba. Nagyon tud csúszni. és kicsi felületen tud csak meg kapaszkodni. A sarok meg mgkátolja a csúszást. Remélem segitettem. :)
2014. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10-27: köszi a tippet, próbálgattam most ebben az esős időben. Hát tényleg stabilabb ha engedem besüllyedni a sarkamat, csak elsőre volt fura érzés. Szerencsére olyan anyagból van a sarok, hogy letörölni is könnyű, nem lesz tőle semmi baja. :)
2014. nov. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!