Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szoktatok turiban...

Lányok, ti szoktatok turiban vásárolni? Mikor kezdtétek? Nem jönnek rá, hogy onnan van? Amúgy én is ki akarom egyszer próbálni. A válaszokat köszönnöm

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ritkán térek be turiba, de 2-3 alkalommal egész jó és márkás cuccokat fogtam ki. Van egy Mexx blúzom, az 500 ft volt, és teljesen új állapotú, sokan megdicsérték már. Szóval azt nagyon nézem, hogy milyen márkájú, és hogy milyen állapotban van. Minden esetre ritkán van idegzetem a teljes kínálatot végigböngészni, inkább plázákban vásárolok leárazások alkalmával.
2012. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
miért,mi van akkor,ha rájönnek, hogy onnan van?
2012. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok ruhám van onnan,főleg a márkásak.Nincs sok pénzem ezért nem tudok mindent újan venni.Minden amit turkáltam jó minőségű és jól is néz ki(legalább is szerintem),persze rengeteg ócskaság van de megéri kikeresni a jókat szerintem,főleg ha ilyen csóró vagy mint én :D
2012. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
saramg semmi csak kérdeztem .
2012. aug. 26. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy-két hónapja anya beráncigált egy angol ruhás turiba. Addig nem vonzott, mert, hogy biztos szar cuccok vannak ott. Két márkás pólóval jöttem ki, amiken még az eredeti árcédula is rajta volt! Hazajöttem, kimostam, és mintha most vettem volna egy rendes boltban.

Az, hogy rájönnek, hogy turis nem érdekel. Annyi nőt látok turkálókban, látszik rajtuk, hogy mehetnének rendes boltba, de ők sem hülyék. Nagyon jó dolgokat ki lehet fogni. Általában bálabontáskor megyek, és akkor egy csomó jó dologra találok. Persze azért vannak gáz turkálók, ahol nincs semmi jó.

Próbáld ki, nem fogod megbánni! 16/L

2012. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen szoktam, mindig bemegyek ha turiközelben járok, az kb 2hetente van. Én elég válogatós vagyok, mármint van egy nem hétköznapi stílusom, amihez nehéz ruhákat venni, de még én is találok időnként 1-2 nekem tetsző ruhadarabot.

Azt meg nem titkolom hogy onnan van, ha megkérdezik megmondom, ez manapság már nem ciki, szinte mindenki turizik.

2012. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Humana-ba járok rendszeresen.

Én is vettem Mexx blúzt 200 ft-ért, a legtöbb, amiket itt vettem, C&A-s, meg H&M-es cuccok.

Jó ideje rákényszerülök én is, hogy itt vásároljak...

2012. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem anyukám szoktatott rá a turizásra,nálunk péntekenként van piac,és 3-4 turis is kiszokott menni.Régen nagyon utáltam,de megszerettem,már szinte az egész ruhatáram turis cuccokból áll,és legtöbbjük márkás, nextes, maks&spenceres,dorothy perkinses, H&M-es Zarás,és szerintem nagyon jól néznek ki.Én a legjobb barátnőmet is elszoktam hurcolni, ő is imád turizni ^-^.
2012. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen szoktam turizni

kb. 2-3 éve kezdtem

ma is bementem és 1000 ft-ért jó állapotban lévő dior táskát láttam

2012. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!