Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeós bogyókat használó...

Homeós bogyókat használó kismamik, ti mikor kezdtétek el a caulophyllum 5ch-t szedni és milyen adagban? Ha esetleg van, aki már megszült közületek, hányadik hétre szültetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én a 36-ik héten kezdtem el,9-t,most 2 napja a 30ch-t szedem,és most kezdem a 40-ik hetet
2009. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

En a 36. hettol kezdtem el.Minden nap 5 bogyot kell elszopogatni de vigyazz ne erjen semmihez.En a kupakjaba szoktam belepotyogtatni es ugy veszembe.Elotte es utanna min. fel oraig ne igyal egyel,mossal fogat,ragozz.En reggeli utan fel oraval szoktam bevenni aztan egy darabig nem eszek es ilyesmi.Hamarabb ne kezd el szedni nehogy tul hamar tagulj! Szerintem nagyon finom.Olyan mintha kristaly cukrot szopogatnek.

Olvastam sokat ezen az oldalon es nagyon vegyesek a velemenyek ezekrol a bogyokrol.Valakinek bejott es eskusznek ra hogy sokat segitettek de valakinek semmit se hat es sokan irtak hogy van akinek nemhogy meggyorsitja a dolgokat hanem lelasitja.

Hat nem tudom!En szedegetem,iszom a malna level team szorgalmasan aztan meglatjuk!Tul sokat csak nem artok vele!De en mondogatom magamba hogy segiteni fog esgyorsan fogok tagulni tole!!!!!Fo a pozitiv hozzallas!!!!

Sok sikert hozza!

37+5 napos kismama

2009. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Talan az rajta is van a "dobozan" hogy napi 5 bogyo.
2009. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 37.héttől szedem a caulophyllum c30-ast 3X3-at, most 38.héttől váltottam cimicinfuga c9-esre 2X5,+ málnalevél tea. Bocsi hogy kérdésen belül kérdést teszek fel, de ti mikor veszitek meg a vajúdásnál használatos bogyókat? meg kéne már most venni?
2009. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam homeopátiás orvosnál, aki az alábbi adagolást javasolta:


Betöltött 36. héttől a méhszáj puhítására:

Caulophyllum 5CH – napi 1x5

Cimicifuga 15 CH – heti 1x10

+ málnalevél tea!

Sebgyógyulás, regeneráció, vérzéscsökkentés:

Arnica 9CH – napi 1x5


Szülés alatt:

Kezdés:

Arnica 30 CH 1x10 (többször nem is kell belőle bevenni)

Majd utána a fájások ritmusa szerint:

Caulophyllum 5CH – minden fájásnál 1x5

Cimicifuga 15CH – óránként 1x5


Szülés után:

Fájdalomcsillapitó, sebgyógyulást elősegítő, vérzéscsillapító:

Arnica 30CH - napi 2-3x 5

Metszett seb gyógyulásának elősegítése:

Staphysagria 30CH - napi 2x5

Szoptatás, tejtermelés elősegítése:

Ricinus 5CH - napi 2x5

és/vagy

Urtica urens 5CH - napi 2x5

Vérképzés elősegítése: (szülés után 1-2 hónapig szedve jó a hajhullásra is!)

China 9CH – napi 1x5

2009. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom mindenki más higításban és más adagolásban szedi,de a betöltött 36. héttől ajánlott,ebben egyetértés van.Köszönöm a válaszokat és mindenkinek könnyű szülést kívánok!
2009. máj. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!