Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok vagy akár fiúk, kinek...

Lányok vagy akár fiúk, kinek van érzéke az öltözködéshez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sehogy sem találok kb. ruhákat, amik igazán tetszenének, de szeretnék inspirálódni, csak nem tudom, honnan. Ezért kérlek titeket, ha tudtok blogot vagy akár csak képeket küldeni, nagyon megköszönném.


Amiben gondolkozom: nőies stílus, DE ne merev, blézeres stb., hanem szexisen nőies (itt nem arra gondolok hogy kint kell lennie a mellnek/fenének), mint pl. Lana Del Rey, ő szerintem nagyon nőies és szexi, de mégsem olcsó a kinézete alapvetően.


Magamról: inkább a sötétebb színek állnak jól, de azért a világosakat sem vetem meg, viszont a rikító színeket nagyon messze elkerülöm. Fehér a bőröm és barna a hajam, világos színű a szemem.


Hú, hát nagyon köszönöm annak, aki valamiféle tippel, inspirációval tudna szolgálni, sima felsők, kiegészítők vagy akár összeállítások is lehetnek. Esetleg hogy milyen boltokban találok ilyesmi stílusú ruhákat, amik nem túl drágák.


Szóval köszi mindenkinek előre is! :)



2014. szept. 15. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lookbookon nézelődj [link] illetve a nőies stílushoz nagyon fontos hogy ne csak a ruhákra hanem a kiegészítőkre is figyelj.
2014. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fúúúú, ahogy végigolvastam az elképzelésedet, megmozdult bennem valami :DDD mondjuk ez szerintem illene hozzád(nekem túl szürke), nőies és kényelmes lehet :D [link]

ez a rózsaszínnel egy kicsit lányosabb vonal [link]

ezen a képen a ruhák elegánsak, mégsem túlöltözött az illető, ha városba megy, vagy pedig dolgozni (bár munkahelytől függ): [link]

Nem tudom, hogy milyen adottságaid vannak az alakodat tekintve, így nehezebb eldönteni, hogy egyáltalán pl milyen kivágás "illik" hozzád és mit kell netalántán elrejteni vagy hangsúlyozni :DD

Az eddigiek elég világosak voltak, úgyhogy kerestem egy kicsit sötétebbet is: [link]

Szerintem ezek illenének hozzád, ha a bőr,szem, hajszínt nézzük... nagyjából megpróbáltam az ősziekre példát hozni.

Elsőre H&M-et mondanék és New Yorkert, ami a boltokat illeti. Olcsóbbnak számítanak a piacon, az előbbiben pedig rengeteg egyszínű és/vagy elegánsabb ruhadarabbot találhatunk, akár a korunknak megfelelően (mivel azt sem tudom, hogy most hány évesnek adtam tippeket)

A Zara is egy ilyen vonalat követ, de az már jóval drágább. Köztesnek mondaném a Bershkát és a Pull and Beart, ott is lehet találni szép kis nőies darabokat :DD

Ha szeretnél még valamit kérdezni, vagy tetszettek az ötleteim és/vagy ahhoz kapcsolódóan vagy valami észrevételed van... nyugodtan keress meg :DDD

2014. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem jó street style blogok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(amúgy Lana del Rey rohadt olcsón néz ki, de ez személyes vélemény)

2014. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem vegyél egy fekete maxi ruhát. Vágj a hátán egy szívformájú lyukat és ha nem elég akk vágd le és akk csin leszel, hozzá színesebb kiegészítők és egy jó táska. :)
2014. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figycsi, a Coco Chanel mindig divat! De ha túl drága akkmehetsz a Pull and Bearba mert az szerintem olyan olcsó...szóval ja ezek mindenkinek jól állnak talán még Ciara Ferragit is vehetsz fel
2014. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!