Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek elfogadni, hogy a fiúk jobban értenek az öltözködéshez?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány csak ahhoz ért, hogy miképp pakolja ki mindenét, és hordjon ízléstelen ruhadarabokat.

Értem én pl. hogy itt vannak ezek az állatmintás holmik. Úgy néznek ki benne, mint Peggy Bundy, vagy mint bejaasszony.

Felhúznak úgy cicanadrágot, hogy mutogatják benne a seggüket, mert nem ér le a felső az alá. Vagy a forrónaci, ami felül a köldökükig ér, és úgy néznek ki, mint egy bohóc, de alul már a nagyajkai majdnem kilógnak...

Miért nem tudnak normálisan öltözködni, hová tűnt a közerkölcs?

A másik meg, hogy miért ugatnak, ha valaki közli velük, hogy ringyósan néznek ki? Leugatnak, hogy törődjek a magam dolgával meg stb. Mi lett az egymással való törődéssel?

18/f


2013. júl. 24. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszik, hogy ha mindenük kilóg attól dögösebbek lesznek. Szerintem közönséges... Bár én nem tudom a pasik szemszögéből megítélni, de szerintem amit egyes lányok csinálnak az egyszerűen közönséges.

14/L

2013. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiú vagyok és egyetértek. Ezek csak dugásra valók, nem barátnőnek. De arra legalább jól megfelelnek:)
2013. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen ebben igazad van. De ne te háborodj már fel azon hogy azt sem tudod miről beszélek és rávágod hogy ocsmány.

Hangsúlyozom amit most leírtál abban igazad van.

2013. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, mindíg is lesznek.Én qurvának hívom őket, mert felakarják hívni magukra a figyelmet minden áron.Valami nincs meg bennük így ezzel akarják ellensúlyozni.Nem lehet velük mit kezdeni.26/L
2013. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az állatmintás dologgal nem értek egyet, mértékkel és jóízléssel lehet azt úgy viselni, hogy ne legyen ringyós meg cigányos. A többi alapján meg nem látom hol értenének jobban a fiúk az öltözködéshez, amiket felsoroltál bármelyik épeszű ember látja hogy gusztustalan.

Egyébként ha nem kérdezi, ne szólj be neki hogy néz ki, tényleg semmi közöd hozzá. Ez nem egymással való törődés, ez a másik ba.szogatása. Joga van hozzá, te viszont csak egy paraszt vagy.

2013. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Joga van hozzá"


Itt kezdődtek a problémák ~200 éve.

2013. júl. 25. 12:32
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szóval te egy hímsoviniszta vagy. Én egy részben egyetértek veled DE mindenki azt tesz amit akar, ha annyira zavar akkor menj amis falúba, ott úgy öltözködnek és élnek mint 200 éve.
2013. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az állatmintással szerintem semmi baj nincs , ha ízléssel hordják.

A cicanadrág, az nagyon gáz tényleg. Én most senkit nem akarok kritizálni, de mindegy , hogy a csajnak tökéletes alakja van -e vagy sem gáz, az tényleg tud közönségesen hatni. Azért mert a nevében benne van a nadrág még nem kéne nadrágként hordani, nem kell mindent szó szerinte érteni! :D Viszont így szerintem csinos: pl ahogy az első lány viseli:

[link]


Szerintem ne foglalkozz velük. Ha ők jól érzik magukat így , hagy csinálják. Csak akkor ne sírjanak, hogy mindenki lenézi őket...

Én meg mindig azt kapom meg, hogy néha túl felnőttesen öltözködöm, elegánsan. (nem öregesen, csak egyszerűen szeretem, a blézer, ing kombinációt, de mg mindig jobb, mint az előbb felsoroltak , szerintem)

15/L

2013. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A fiúk csak azt hiszik hogy tudják, de közben nem. Te rasszista és hímsoviniszta vagy és még büszke is vagy. Jogod van hozzá. Ahogyan nekik is úgy öltözködni ahogy tetszik. Ha neked ez nem tetszik hát ne nézz rájuk.

És igazuk van ha leteremtenek. Semmi közöd hozzá.

2013. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs, ha szerintem egy nőnek nem kéne egy k#rvára hasonlítania. Ez aztán a hímsovinizmus! Bocsásd meg, hogy megsértettem a pici lelked! : (
2013. júl. 26. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!