Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözödjek fel? Mik az...

Hogyan öltözödjek fel? Mik az alap ruhadarabok, ami a nőies öltözködéshez kell?

Figyelt kérdés
Sok ruhám van, de legtöbbet nem tudom mivel felvenni, meg egy kicsit ducibb alkat vagyok, és néhány ruhában úgy érzem magamat mint egy bálna és van néhány kedvencem, és azokat hordom, de nem mind nőies és nőiesen szeretnék öltözködni. Mik az alap ruhadarabok ami kell hogy legyen a nőies öltözködéshez? Esetleg nem tudtok erről szóló oldalakat?
2013. máj. 14. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

fekete tanga, feketr tanga, fekete feher testszinu melltarto, egy feher es egy fekete ing, egy kisestelyi (ha van alkalom ahova felveheted) egy csinos de egyszeru blezer, magassarku (egyszeru fekete pl) egyszinu, pasztell szinu polok, amiket mindennel varialhatsz, ceruza szoknya, A vonalu szoknya, szovetkabat, skinny farmer (tobb szinben fekete szurke sotetkek lehetoleg ne szakadt...) lenge, karcsusitott ingek, valami topanka.

na hat lehet nem irtam valami izgalmas dolgokat, de nem is ez volt a cel.

2013. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézzegesd az ő blogját szerintem nagyon hasznos: [link]

De az alap darabok fehér, fekete ruha darabok amit mindennel tudsz kombinálni.

2014. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!