Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek elfogadni, hogy a fiúk jobban értenek az öltözködéshez?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány csak ahhoz ért, hogy miképp pakolja ki mindenét, és hordjon ízléstelen ruhadarabokat.

Értem én pl. hogy itt vannak ezek az állatmintás holmik. Úgy néznek ki benne, mint Peggy Bundy, vagy mint bejaasszony.

Felhúznak úgy cicanadrágot, hogy mutogatják benne a seggüket, mert nem ér le a felső az alá. Vagy a forrónaci, ami felül a köldökükig ér, és úgy néznek ki, mint egy bohóc, de alul már a nagyajkai majdnem kilógnak...

Miért nem tudnak normálisan öltözködni, hová tűnt a közerkölcs?

A másik meg, hogy miért ugatnak, ha valaki közli velük, hogy ringyósan néznek ki? Leugatnak, hogy törődjek a magam dolgával meg stb. Mi lett az egymással való törődéssel?

18/f


2013. júl. 24. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet változtatni. Viszont ez alapján különbséget tudsz tenni, ízléses és közönséges nők között. Te döntöd el melyik kell neked. A többin felesleges bosszankodni...
2013. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez alapján különbséget lehet tenni, pont az a problémám, hogy szinte csak közönségesekkel találkozom.
2013. aug. 2. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!