Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok van valakinek olyan...

Lányok van valakinek olyan sztorija, hogy magassarkúban, tűsarkúban negatív vagy pozitív esemény érte? Privátban miért nem mertek írni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

12 centis magassarkú életemben először volt rajtam, leestem a busz lépcsőjén vele, bele a sárba, röhögött mindenki, fehér ruhában voltam, szóval mocskosan kellett hazamennem is, útközbe is röhögtek rajtam. Azóta soha nem hordok magassarkút.

És miért írnánk privátban egy magassarkú fétishes kanos pasinak? Örülj ha válaszokat kapsz egyáltalán.

2014. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a történetet,egyáltalán nem vagyok kanos,csak mióta itt vagyok az oldalon és beleolvastam itt pár sztoriba,nos most pont ezt tettem fel kérdésnek,de hidd el rengeteg témához hozzászólok!A tiedhez annyit szólnék hogy ami nem öl meg az megerősít,azaz ha egyszer elestel attól még nyugodtan felveheted a 10centis cipőt, mert kicsi az esélyed rá,hogy megint beégjél!Mi van ha pont életed párját így fogod megismerni?
2014. szept. 15. 11:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még kis csitriként akartam menőzni, és úgy jártam pórul.

Barátnőm osztálytársa eljött értünk egy hatalmas terepjáróval és úgy mentünk a szórakozóhelyre. Megállt a kocsi, mindenki minket nézett. Sztárnak éreztem magam. Nem vettem észre, hogy kiszállás közben beleakadt a sarkam a kocsi padkájába (nem tudom hogy hívják, az ajtó előtti vas részre gondolok), és olyat hasaltam, mint még soha. Mindenki rajtam röhögött, de meg is érdemeltem. :)

2014. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A szalagavatómra vettem fel magassarkút. Nem volt annyira magas 6-7 centis maximum. Előtte sosem hordtam, de úgy voltam vele, azt a két keringőt kibírom benne.

Aha... Az egyik "pörgetésnél" vagy mi a tosznak hívják kiment a lábam. De úgy frankón, nem megbicsaklott, teljesen kiment oldalra, én összeestem, úgy hívtak mentőt és vittek kórházba. Hetekig gipszet hordtam. Ez volt az első és utolsó alkalom, hogy én magassarkút vettem fel.

(A szalagavatómra sem akartam elmenni, mert utáltam az egész hajcihőt, meg rongyrázást, ami előtte ment, szóval csak magamnak köszönhetem az esetet.)


Ööö, miért írnék privátot? Azt sem tudom, ki vagy. Mellesleg nem is érdekel, minek írjak?

2014. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a kommentedre reagálva: Egy pasi nem az alapján választja ki élete szerelmét, hogy a lányon milyen cipő van.

#4 voltam

2014. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek magassarkút hordani, de abból se mindegy milyet vesz az ember. Egyrészt fontos, hogy az emelkedés szöge, illetve aránya jó legyen, az orr rész kialakítása, a talp anyaga, a sarok vastagsága és formája.

Egy jó tervezésű cipőben sztem mindenki tud járni, sőt futni is.


Nekem is van egy még tinikoromban vett vastag sarkú csizmám, rohadt kényelmetlen. Azt nem vettem figyelembe, hogy bár nagynak tűnik a sarok, az a végén összeszűkül, és alig egy ujjnyi részen tartja az össz súlyt. Emellé elöl nagyon vékony és merev a talpa, amitől iszonyatosan begörcsöl az ember lába.


Ha hazafelé menet cipelni kell, azt már megette a fene (kivétel a macskakő és a murva, az egy sátáni találmány). Ha leesik a sarok, és a fém kalakkog a betonon, az se okés.


De végtére is ez is csak cipő, azt várom el tőle, amit a cipőktől általában. Legyen szép, kényelmes, és tartós, ne okozzon fennakakdást. Pozitív sztori szerintem az, ha nincs sztori.


Pmet nem kérek köszi.

2014. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már megtaláltam életem szerelmét, pont nem érdekli milyen cipő van rajtam. A magassarkú meg nem is tetszik neki szerencsére. Nem érti miért szenvednek és csámpáznak benne a nők. Néha én sem értem... a legtöbb nő nem is tud ilyesmiben járni normálisan mégis hordja.
2014. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászolást!Én most ismerkedem egy lánnyal 152cm és én 188vagyok!Szeretem a pici lányokat,de azért jobb ha felvesz egy 10centis tűsarkút!Úgyis mindig fogom a kezét nem fog majd tudni elesni!De mondjuk azt mondta szereti is a tűsarkút! Amúgy a drágámat itt ismertem meg!
2014. szept. 17. 08:34
 9/14 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es amúgy azóta húztak meg fel magas sarkút?
2014. szept. 17. 08:37
 10/14 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: Nem, azóta sem húztam fel magassarkút.


A barátnődnek meg ne erőltesd, hogy felvegye, mert egészségtelen is, egymásra tolódnak a lábujjak, bügyök és deformálódott lábfej lesz az eredménye. Nézd meg nyugodtan az idős nénik lábát (sőt, a 30-as, 40-es nők lábán is látszik a magassarkú viselése), fiatalkorukban is nagy divat volt a magassarkú meg az a cipő, ami összeszorítja a lábujjakat és hogy néz most ki a lábuk? Azon kívül, hogy ronda, még fáj is nekik, az ízületeket is tönkre teszi. Soha ne erőltess lányra magassarkú cipőt, főleg ne ilyen 10 centiset...

2014. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!