Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen stílusom van?

Szerintetek milyen stílusom van?

Figyelt kérdés

Öltözködésem: Többnyire sötétebb színekben öltözködöm, szeretem a farmert (csőfarmert, természetesen), a dorkót, kedvenc színeim a fekete és a piros. Elég sok fekete pólóm van, de nem csak olyanokat húzok fel, szóval gót tuti nem vagyok (de amúgy nagyon tetszik az a stílus). Már régóta szeretnék egy fekete bakancsot meg bőr dzsekit, de eddig nem sikerült beszereznem... Nem igazán vagyok olyan "csajos csaj". Ezalatt azt értem, hogy pl. szoknyát elég ritkán hordok, magassarkúm csak 1 van, az is csak 1x volt még rajtam (amúgy az se ilyen tűsarkú), a rózsaszínt is kerülöm egy ideje, nem sminkelek (mint kortársaim), nem hordok push up melltartót stb...

Zenei stílus: elég vegyes. Van, hogy rockot hallgatok (Sum41,Red, Muse) van, hogy piano balladákat töltögetek le a telefonomra.. De egyébként még szeretem Birdyt, Lana Del Reyt, meg az ilyen lassabb zenéket.

Kinézetem: Barna, hosszú, egyenes, menetes haj, bordós csíkokkal (amik persze egy idő után kikopnak), csokibarna szemek, világos bőr.

Amúgy egészen vámpírb*zi vagyok, sokáig szerettem volna vörös kontaklencsét is de anya nem tolerálta :c ^^

13/l



2014. aug. 5. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan laza, színes egyéniségnek tűnsz :D
2014. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átlagos! :) Nincs külön egyéniséged! :)
2014. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem alakult még ki konkrét stílus nálad.

De ez nem baj; idővel 'megtalálod magad'! :)

2014. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mint a legtöbb tinédzsernek egy bizonyos korban. Ezen a korszakon majdnem mindenki átesik és kivétel nélkül mind azt hiszi, hogy azért, mert nem 'csajos csajok', valamivel különlegesebbek a többi lánynál. Nem. Az összes lány, akit ismerek 10 és 16 éves kora között átesett ezen, majd te is kinövöd. Nincs vele semmi baj, de nem ettől leszel vagány csaj.

Egyébként szerintem elég ostoba vagy, a b-zi pejorativ kifejezés a homoszexuálisokra, ami már önmagában használva elítélendő, de te még csak nem is a megfelelő jelentésben használod.

2014. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még keresed önmagad :)
2014. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

4#: Tudom, hogy mit jelent a homoszexualitás, és tudom, hogy nem illik leb*uzizni a melegeket. Én abszolút nem ítélem el őket, és nem is szoktam őket a csúnyábbik nevükön hívni.

Ez csak egy egyfajta értelmetlen hülyeség nálam, hogy pl. macskab*zinak, könyvb*zinak, vagy éppen vámpírb*zinak hívom magam :d

Inkább te vagy az ostoba, amiért úgy gondolod, hogy az összes tizenéves lány ugyanúgy viselkedik, és ugyanolyan dolgokon esnek át. Nem tartom magam se különlegesnek, se vagánynak, én csak nem találom a helyem, és kíváncsi voltam az emberek véleményére. Egyébként nagy hülyeség azt mondani, hogy "az összes lány átesik ezen", és hogy ez kinövendő, mert ez nem igaz. Igen, kicsit különcnek érzem magam, mert az osztályomban szinte az összes lány a #swagyolo stílust képviselik meg megy a sminkelés meg a magassarkúk, amik engem hidegen hagynak... Szerintem például ők mindig is a lányosabbik kategóriába fognak tartozni...

Nemszeretemazelőítéletesembereket.

2014. aug. 5. 23:34
 7/7 anonim válasza:

hééé én nem is vagyok lö ribi :c

"osztálytárs"

2014. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!