Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? (bővebben...

Milyen a stílusom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Milyen a stílusom? Szeretem a rockot és ezért úgy is öltözködök.Vagyis régebben így volt. Mostanában más stílusú zenéket is megszerettem.Tudom a zenének nincs sok köze a stílusomhoz. Van amikor rámjön az 5 perc és a vintage-ért vagyok oda van amikor pastel goth stílusú akarok lenni,néha csak laza,tornacipő és egy egyszerű póló+naci.Mindegyik stílusból vannak ruha darabjaim, de végképp összezavarodtam.Most lesz átfestve a szobám és fogok rá festeni valamit.Ez ennél is beszokott zavarni hogy sok rock banda logót,pastel gothos cuccokat,vintage-set,és nem tudom hogy az hogy nézne ki hogy mindegyikből rakok bele (a szobám fala világos kék lesz). Elnézést hogy nem valami jól tudok fogalmazni.Előre is köszönöm a válaszokat aki értelmesen válaszol megy a zöld kéz :)

13/L



#stílus divat öltözködés
2014. júl. 23. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
pózer
2014. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most mér kell mindenkit lepózerezni azonnal?

Ha neki ez tetszik akkor csinálja :)

2014. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lényeg mindössze annyi, hogy neked tetsszen a végeredmény. Szerintem simán jó lehet, ha eklektikus a szobád, és különböző stílusokat keversz.

Fiatal vagy még, ezért kiforratlan stílusod. :) Csinálj mindent úgy, ahogy most tetszik, pár év múlva újra átfestheted majd a szobád, és az akkori, már kiforrottabb stílusodat reprezentálhatja majd. :)

2014. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!