Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom milyen a stílusom?

Nem tudom milyen a stílusom?

Figyelt kérdés
szeretek csinosan/nőcisen öltözködni, de ugyanakkor szeretek a kezemre mindenféle karkötőt zsinórt rákötni :D de a hippi stílus nem jön be nekem. van amikor feketébe öltözök és halálfejes kendőt kötök a fejemre de a rocker se igazán én vagyok mivel nem hallgatok rockot inkább a romantikusabb zenéket/filmeket szeretem. kipróbáltam minden stílust, voltam már rocker, hippi, grufti, trendi de nem tudom mi akarok, segítenétek képekkel vagy tanácsokkal hogy döntsem el mit akarok
2014. jún. 5. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

"voltam már rocker, hippi, grufti, trendi de nem tudom mi akarok"

Jéézusom. Hát találd ki. Hordd azt ami tetszik. Minek ennek nevet adni????

2014. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert élég fura hogy egyik nap gyászba öltözök aztán meg rikítok de egyikben sem érzem jól magam
2014. jún. 5. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek betagozódni bármilyen csapatba!?

Hordd, amit szeretsz, és kész.

2014. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, az emberek 99%-a nem nézi, mi van rajtad...
2014. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne akard kényszeresen besorolni magad, csak légy önmagad. Oké, hazudnék, ha azt mondanám, nekem nem volt ilyen korszakom tizenévesen, de rájöttem, hogy nagyon nem jó dolog. Azt hordd, ami tetszik, amiben jól érzed magad, amit magadénak érzel, függetlenül a stílustól. Nekem is vannak olyan napjaim, amikor inkább vagányabb, rockosabb ruhákat hordok, bőrdzseki, farmer, laza póló, de másnap meg felveszem a szoknyát vagy egyberuhát magassarkú cipővel.
2014. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" egyikben sem érzem jól magam"

Akkor miért hordod? Nincs semmi amiben jól érzed magad?

2014. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs szinte minden ruhámba frusztrált vagyok...
2014. jún. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!