Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találhatnám meg a...

Anett** kérdése:

Hogyan találhatnám meg a stílusom?

Figyelt kérdés
13 leszek, és megvan a stílusom, de szeretnék kicsit változni, menő lenni, szval menőbb, csajosabb, kissé hanyag stílust szeretnék felvenni. nincs pénzem sok új stílusú ruhára, szval nemtom, hogyan oldhatnám meg a dolgot. előre is köszi a válaszokat

2014. márc. 14. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pl.: nekem Acaica Clark a példaképem és egy pàr ruha ötletét csorom illetve àtalakitom neked is ajànlom keress egy példaképet... de irj privibe és szivesen segítek
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
akár a mostani a ruháid is átalakíthatod nagyon egyszerűen ha van ötleted, de ha gondolod szivesen segítek is mert szinte minden ruhámat magamnak csinálom és elég sokszor meg is szokták kérdezni hol veszem őket mert odáig vannak értük:)
2014. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Turkálókban, vaterán, teszveszen stb rengeteg szuper használt ruha van fillérekért. A drogériás sminkmárkák közül vannak nagyon olcsók is,sminkkel mindig sokat változtathatsz a stílusodon. A hajadat hordd változatosan. Nézz körül a nyugati aluljáróban és kínai piacokon, rengeteg olcsó ruhát és bizsut találhatsz,amiket a h&m és társai boltokban 5x-ös áron árulnak. 13 évesen már valószínűleg jó rád az S-es felnőtt méret, kérdezd meg anyukádat vagy a testvéreidet, hogy nincs-e valami olyan cuccuk amit kinőttek de jó rád. Nézegess a neten olyan oldalakat, ahol te is el tudod cserélni azokat a ruháidat,amiket nem hordasz.
2014. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs stílusom, de az ízlésem Bethany Mota-éra hasonlít. (Youtube-os)
2014. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!