Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hallottatok már arról,...

Ti hallottatok már arról, hogy esküvőre nem illik fehérbe menni?

Figyelt kérdés

Véletlenül belebotlottam itt az oldalon egy kérdésbe és a rá érkező válaszokon eléggé meglepődtem. Nem vagyok már fiatal, már saját esküvőm is volt, meg voltam is rengetegen, de ilyesmiről még csak ne is hallottam..

Itt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


2014. júl. 22. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

Igen? Illetlenseg?

Es mi van akkor ha krem, bezs, vaj szinu ruhat veszek fel es pont olyat valaszt a menyasszony is maganak!

Sulyedjek el szegyenemben?

2014. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg nem illik, van olyan menyasszony akit kifejezetten zavar, van olyan, akit nem érdekel, de én akkor sem mennék fehérbe.
2014. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, Googlet bemutassam neked?

[link]

2014. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
majd biztos eret vág magán az a menyasszony, akit ez kur.vára hidegen hagy, mert a gyk-s többség szerint egy mezei suttyó paraszt, aki egy kő alatt élte le az életét.
2014. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én ha szabad megkérdeznek, esetleg egy fehér-fekete ruha még elfogadható?
2014. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

*-én

*megkérdeznem. bocsi elÍrtam

2014. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen miatt lesz nálunk dress-code. Nemrég voltam egy esküvőn, ahol 5(!) fehér, hosszú ruhás nő volt, miközben a menyasszony egy népies jellegű törtfehér (bézs) ruhában volt. Nem ő tűnt menyasszonynak a fátyol nélkül. Szerintem nagyon ciki volt.

Elvileg a fehér és a piros, amit nem illik a tiszta fekete mellett, bár fekete már megengedett a vacsora után a bulira.

2014. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!