Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Munkahelyen illik olyan...

Munkahelyen illik olyan felsőt hordani, ami kicsit átlátszik?

Figyelt kérdés
A melltartó látszik, vajszínű a felső. A munkahely iroda, log.cég., adminisztrátor vagyok, nem találkozok ügyfelekkel vagy ilyesmi, és nincsenek szigorú öltözködési szabályok.. Annyi ilyen felső van, hordanám, csak nem tudom mennyire illik..
2014. júl. 16. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem illik a fehérneműt látszani hagyni. Vegyél alá egy toppot, és máris hordhatóvá válik munkába a felső.
2014. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nagyon kicsit látszik át (nem kihívó) és jól érzed benne magad nyugodtan felveheted.Viszont ha a szabása megengedi én mindenképp vennék fel alá trikót, így te se éreznéd magad kellemetlenűl ha a napfényben jobban átlátszana a melltartód... És nyílván szigorúan fehér vagy bézs, testszínű.. melltartóval ajánlott!.)
2014. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Multkor egyik kolléganőm rikító melltartót vett fel a fehért átlátszó felsője alá, ahhoz képest az enyém szinte át se látszik..:)
2014. júl. 16. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert valaki nagyobb proli, még nem kell neked is leutánoznod, kicsiben. Mégis mit kommunikálsz így magadról? Azt, hogy egy megbízható munkaerő, egy komoly, intelligens nő vagy, vagy pedig azt, hogy egy olcsó kis izé, aki munkaidőben inkább a magamutogatással-flörtöléssel van elfoglalva..?
2014. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Munkahely elvárásaitól függ.
2014. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Miertne!

A noknek mindent szabad!

Ebben az orszagban csak a ferfiak vannak elnyomasban...

2014. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos szép lehet a fölső! De én mindenképp toppot vennék alá.
2014. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva, hogy még egy ilyen kérdésre is legtöbbekből fröcsög a rosszindulat..:) biztos rossz az életetek. Azota felvettem, a főnöknőmön is hasonlóan áttetsző ruha volt:) az értelmes válaszokat köszi
2014. júl. 17. 20:10
 9/9 anonim válasza:
A tarom kb mindig olyanba jar
2014. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!