Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában illik nyelvvizs...

Milyen ruhában illik nyelvvizsgára menni? Mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy fekete szövetnadrágot megfelelő cipővel mondjuk+egy elegáns ing,ha nagyon meleg van lehet rövid ujjú is.és Esetleg egy nyakkendő,de azt nem muszáj.
2014. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Fiú vagy-e vagy lány? :D

Én lány vagyok, egy háromnegyedes ujjú, térdig érő rózsaszín virágos ruhában mentem, aminek nincs kivágása, a szóbelire rávettem egy fekete zakót is, a lábamon meg bakancs volt (nem szakadt, nem acélbetétes) de ez a tél közepén volt. Nem voltak mások se nagyon kiöltözve, de igazából a társaság válogatja. Szerintem ha fiú vagy egy sötét farmerrel vagy fekete nadrággal és egy inggel (szerintem lehet kockás is, de vegyél fel fehéret ha tutira akarsz menni) nem tudsz melléfogni. Dobj be egy nyakkendőt a táskádba, és ha nagyon puccos mindenki akkor felkapod. Ha lány vagy akkor szerintem egy cinos nyáriruha szandállal tökéletes így nyáron.

2014. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindkét nyelvvizsgára fekete farmerban és fehér blúzban mentem, a többi lány is nagyjából így nézett ki (max nadrág helyett szoknya), a pasik meg öltönyben voltak leginkább,vagy farmer-fehér ing kombóban.
2014. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!