Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe illik menni írásbeli...

Mibe illik menni írásbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szükséges kiöltözni, elég valami csinos, egy sötét farmer szép blúzzal vagy valamilyen szoknya szintúgy,egy elegánsabb felsővel. Meleg van, szóval az utóbbit ajánlom :)
2013. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh, köszönöm. Szoknyát nem veszek mert még kilógna a szerszámom, de a válaszod úgy veszem hogy elég ilyen lazán öltözni. :D Egy farmer, ingre gondoltam. :)
2013. ápr. 26. 19:47
 3/4 anonim válasza:
Valaki kiöltözik, valaki nem, de inkább az a jellemző h nem öltöznek ki. Egyébként a tanárok sem szoktak, szóval ha ő "nem tiszteli" meg a vizsgát, akkor neked sem kell.
2013. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit későn válaszolok, de köszönöm utolsó, ugyan én felvettem farmer, ing kombót de felesleges volt, rajtam kívül csak egy két ember öltözött ki, tanárok sem voltak olyan extra cuccokban.
2013. máj. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!