Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgára milyen ruhában...

Nyelvvizsgára milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés
Középfokú-szóbelim lesz holnap. Miben illik oda menni? A tanárom mondta, hogy ünneplő nem kell, de egy egyszerű hétköznapi ruhában be lehet oda állítani? Van egy csinos szandálom, azt gondoltam meg hozzá egy hosszú farmert és egy csinosabb felsőt. Ez jó? Vagy mégis inkább ünneplő és magassarkú? Azért rövidnadrágban nem mennék be a vizsgáztatókhoz. Akik már voltak, mit vettetek fel? 18/L
2014. jún. 12. 12:57
 1/8 anonim válasza:
68%
Én az angol érettségi szóbelimre fekete fehér koszümben mentem szerintem egy kicsit azért legyen ünneplő amit felveszel.
2014. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

kényelmesbe. nem az öltözködésed lesz értékelve! Vagy mire gondoltál?? majd ha kirakod a cicid az +20 pont, vagy mi? vagy ha éppen nem rakod ki az 20?


én farmer + pólóban voltam

21f


sok sikert a vizsgához! ;)

2014. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*-20
2014. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szandál mehet, ha elegáns! Egy fekete szoknya (ne legyen túl rövid), és egy csinos felső. Sok sikert!
2014. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelvvizsga? Nem mindegy. Van, ami tényleg "kötetlen".


1 origo-m, 2 BGF szakmaim van, mindháromra úgy öltöztem fel, mint bármely más szóbeli vizsgára. Elegáns szoknya/nadrág, blúz, télen blézerrel. A többiek se voltak kevésbé elegánsban.


Ha ez számít: egyetemi campuson volt mindegyik vizsga.

2014. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben szoknya + szandál teljesen jó, meg valami csinosabb felső. Nekem vannak ilyen szép ingeim, ezeket kombinálom farmerrel, vagy fekete nadrággal, esetleg szoknyával. Kosztüm nagyon meleg lenne.
2014. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Én se egyetemi vizsgáimra, se nyelvvizsgákra nem mentem soha nyitott cipőben, (nejlon) harisnya nélkül. Ha meleg volt, akkor úgy intéztem, hogy át tudjak öltözni valahol vizsga előtt, de a bizottság előtt szigorúan zárt cipőben, fehér blúzban, fekete térdig érő szoknyában, harisnyában ültem, akkor is, ha 35 fok volt. És hozzá kell tenni, hogy senkit se láttam soha farmerban meg pólóban bemenni. Azt a pár órát, amíg vársz a sorodra, meg amíg a bizottság előtt ülsz, igazán ki lehet bírni.
2014. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 811 ***** válasza:
100%
tavaly nyáron voltam, volt vagy 30 fok, öltönyben, fehéringgel, nyakkendőben mentem :D igaz légkondis volt a helység, de szerintem a megjelenésemmel semmi gond nem volt. Szóval az öltözékkel illik már magának a vizsgának az intézményét is megtisztelni. Szóval azért NE póló+rövidnaci+papucs legyen :DDD
2014. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!