Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed róla? Te...

Mi a véleményed róla? Te felvennéd?

Figyelt kérdés

Közvéleménykutatás :)

van ez a szutyok esős-szeles idő. Gáz sima pvc esőkabátot hordani?

Esernyőt nem szeretem, mert csak rángatja a szél, meg a ruhám nem védi.

Az esőkabát kicsire hajtva a táskában elférne.

Mi a véleményetek? Ilyen kabátom van:


[link]



2014. júl. 15. 09:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Én az ovis kis gyerekekre sem adnám rá undorító, de ha akarod, ha már fölmerült benned tuti az öltözködésed sem külömb akkor meg mind1 az összképen nem fog változtatni.
2014. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Előttem válaszoló: De bunkó vagy!

Amúgy simán vedd fel,rajtam is volt egyszer (mondjuk az teljesen kényszerhelyzet volt),de praktikus,kis helyen is elfér,és szerintem teljesen normális.:)

2014. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem bezártságérzetem lesz tőle és fulladozni kezdek, pedig nagyon praktikus. :(
2014. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sem venném fel,de biciklivel járok és inkább megázok vagy küszködök az esernyővel. Valahol már lehet divatos esőkabátot kapni,én olyat szeretnék.
2015. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én simán,bármikor.

36/F.

2015. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem venném fel mert nem tetszik. de nem nézem le, vagy sz_arozom azt aki felveszi.
2015. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én imádom az esőkabátot,de sajnos nincs alkalmam felvenni sehova,mert annyi időt nem töltök kinn. Mindig azt várom,hogy a boltba legalább lemehessek benne! :D Nekem rózsaszín van. :) Nyugodtan vedd fel,nagyon praktikus.. Inkább,mint az esernyő!
2015. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
miért szavaznak le mindenkit, aki nem venné fel? :D b...azmeg ez volt a kérdés. :D
2015. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!