Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennéd ezt a nagyon magas...

Felvennéd ezt a nagyon magas sarkú cipőt? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


1.Milyen ruhával vennéd fel?

2.Mit gondolsz arról,aki ilyeneket hord?

kort és nemet is légyszi:)


2010. ápr. 25. 12:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szia!

én nem venném fel mert nekem ez már túl magas biztos hoyg nem tudnék benne rendesen járni és megfájdulna a lábam egy idő után.

AZ első magasabb látszik hogy a lábfej szinte már függőlegesen van,ami nem vmi egészséges.

Én amúgy magas vagyok szerintem , 173cm .

az első piros ruhával sexy lehet,a 2.pedig fehérrel és rózsaszínnel,amúgy nem szeretem ha a cipő nagyon színes,de egy alkalomra jól mutat.Nm gondolok semmi rosszat aki iylet hord elég merész ilyen magas cipőben járni szerintem ,de tényleg csak egy alkalomra vagy egy buliban tudnám elképzelni,hétköznapra mindig ilyen magasat viselni egészségtelen.

20/L

2010. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

2, Hát igazán merész,aki utcára ilyet vesz fel, de mindenki maga válogatja.

1, Eltudnám ezt a cipőt képzelni térd fölé érő ruhával vagy valami kis ruhával.Ha nagyon bevállalós lennék akkor miniszoknya vagy farmerruha az is minibe. :DD

15/l :$

2010. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát a második az bűn ronda:D Az első csak szimplán merész, videoklipben jól mutatna XD Amúgy én ezt valamilyen csini ruhával venném fel, esetleg leggingssel, de inkább ruha:D

18L

2010. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Soha nem venném fel, mert szerintem rettentő ronda, ez már nem szép magasság. NEkem Q..vás.

Láttam, hogy most nagy divat, én eddig fiatalabbakon (28-20 év körüli lányokon) láttam, de egyik se tudott járni benne, tehát inkább nevetséges, mint sexy.


De a modell, ha már felvette, a címkét levehette volna a talpáról, így elég gáz :P


27/N

2010. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép mindekettő. Bármikor felvenném. Koktélruhával például jól nézne ki mindkettő, hozzáillő színben.:) Csak azt sajnálom, hogy rettentően egészségtelen, és így is magas vagyok.:\
2010. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

12:29 vagyok

Bocsánat, nem venném fel bármikor, csak buliba vagy ha úgy tartja kedvem.:D

2010. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló cipőim vannak.Imádom őket,nagyon kényelmesek.Csak hétvégén kerülnek elő.De nekem a 15cm-es magasság a legjobb.
2010. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

uhh nekem annyira bejönnek az ilyenek:$

mindegyik iszonyatosan tetszik:) nekem van 1 olyan mint az első csak feketébe és 10cmes sarokkal. és latex nacihoz hordom :D

16/L

2010. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én simán felvenném :) ha a piros fekete lenne, mert utálom a pirosat. amúgy én egy sötét vagy fekete csőfarmerrel venném fel, meg valami csillogós bő toppal, aminek a dereka szűk :)
2010. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12:21 a modellen csak szemléltetésképp van rajta, ha levenné a címkét, már nem lehetne eladni eredeti áron... amúgy gáz ha utcára címkével veszik fel, de ezt tuti még eladják..
2010. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!