Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennéd ezt a nagyon magas...

Felvennéd ezt a nagyon magas sarkú cipőt? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


1.Milyen ruhával vennéd fel?

2.Mit gondolsz arról,aki ilyeneket hord?

kort és nemet is légyszi:)


2010. ápr. 25. 12:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem tetszik és nem venném fel.

Max discoba tudom (máson) elképzelni (magamon sehogy).


Mondjuk 174 cm magas vagyok írtó gáz lenne rajtam, mert mindjárt 190 cm magasságig repítene... isten ments.


Akinek tetszik viselje, ez sem gázosabb mint a latex nadrágok, viseli boldog, boldogtalan....

2010. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nekem a rózsaszin nagyon tetszik..a retro-ba ilyen magas sarku szandálok vannak és akarok is venni mert tök szép
2010. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
azt tudjátok,hogy ez táncos cipő?vagyis hogy sztriptíztáncosnők fellépő cipője!!!Nem lenne lealacsonyító kicsit???De ti dolgotok..én utcára nem venném fel,mert félnék,hogy leqrváznak miatta,mert ugyanis ezt a qrvák hordják,viselik..az üvegtalpúnak az ujjabb változata..rúdon pörögni tökéletes,hiszen tapad a lakk a krómrúdhoz..ha akarod,vedd fel,de aki qurvának öltözik,ne sírjon,ha a bokorba rángatva megbsszák..
2010. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
utolsó, nem vagy kissé prűd? :D
2010. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem hiszem,eléggé exrtémen öltözöm,de nem ennyire kihívóan..sajnálom.. :S
2010. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én vagy leggingsel,vagy rövid ruhával ,rövid szoknyával szoktam felvenni ilyeneket..

Olyan piroshoz hasonló cipőm van is,csak fekete,a sarka viszont nemhiszem,hogy kisebb

Mindenki Maga válogatja,hogy mit vesz fel:)

2010. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem azt kérdeztem hogyan öltözködsz, hanem hogy hogy ítéled meg, aki ilyet hord... az, hogy szerinted ribanc, aki felveszi, eléggé prűd gondolkodásmód..
2010. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
jólvan,elnézést az ilyen cipőt hordó lányoktól..de én akkorsem mernék ilyenbe kimenni...amúgy meg nem qrvázom le őket,csak eszembe jutnak a sztriptíztáncosnők,azok meg jobb esetben csak táncolnak..meg hát..mindenki azt vesz fel amit akar,de ez nekem már kissé fura..
2010. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
fura, de olyan feltuno,szerintem nagyon jol nez ki
2010. ápr. 25. 19:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Én répanadrággal tudnám ezeket elképzelni.Tetszenek,de nem venném fel,nekem ez már kicsit a durvább platform.Aki viszont használja az igazán belevaló,nem tartom qrvásnak.
2010. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!