Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed róla? Te...

Mi a véleményed róla? Te felvennéd?

Figyelt kérdés

Közvéleménykutatás :)

van ez a szutyok esős-szeles idő. Gáz sima pvc esőkabátot hordani?

Esernyőt nem szeretem, mert csak rángatja a szél, meg a ruhám nem védi.

Az esőkabát kicsire hajtva a táskában elférne.

Mi a véleményetek? Ilyen kabátom van:


[link]



2014. júl. 15. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel, de nem nézem le azt, aki felveszi! :) Kényelmes, tényleg véd az esőtől, úgyhogy praktikus. Ha te fel mered venni, hajrá, irigyellek érte. :) Ha meg valaki emiatt beszól vagy furcsán néz az egy paraszt... ne is foglalkozz velük..
2014. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ugyan az a véleményem,mint az 1.nek
2014. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan az idő, felvenném :)
2014. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Praktikus, de nem éppen csinos, meg 20 év után is szinte érzem, milyen érzés viselni, a szagát, a nyikorgást, meg úgy egyáltalán a hideg is kiráz tőle. :D Úgyhogy biztos nem venném fel lehetőség szerint.

De gondolom neked nincsenek ilyen ellenérzéseid, szóval nyugodtan. :D

2014. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Nem venném fel. Van egy csinos, vízlepergetős kabátom, inkább azt viselem.

De megértem azt, aki felveszi, ha nem lenne az ominózus kabátom, én is beszereznék egyet.

Őszintén szólva, amikor már az ötödik cipőm lesz csurom víz egy nap alatt, én már a gumicsizmás embereket is totál megértem.

2014. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Volt fesztiválon fél tömeg ilyenben tolta az eső után, mert az, hogy elhagyjuk a jó kis helyünket nem volt lehetőség. Persze az utcán más, de ott se nézett meg senki, meg szerintem hétköznap se nagyon megbotránkoztató. Ha nem hordanék magammal esernyőt, biztos beszereznék a kék kukászsák anyagúm mellé egy átlátszót, de egyetértek, hogy nagyon praktikus.
2014. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha esik az eső, persze. Az esernyőket utálom, főleg, hogy a legtöbb ember nem tud vele közlekedni, és tartok tőle, én is botrányosan kalimpálok vele, csak nem veszem észre. Azt hiszem, a világ egy jobb hely lenne, ha esernyő helyett mindenki esőkabátot hordana!
2014. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Felvenném simán.
2014. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én ezt nem venném fel, de egy lányon láttam egyszer nem áttetsző bézst, nem tudom, honnan vette, de nagyon jól nézett ki, azt felvenném. Vagy PVC-ből feketét vagy szürkét. De senkit nem néznék ki azért, mert ilyen van rajta, mert praktikus, csak nem az én stílusom.
2014. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Felvenném.

Nézd meg ezt, ebben tutira menő lennél :)

[link]

2014. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!