Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvenned ezt a ruhat? Velemen...

Felvenned ezt a ruhat? Velemenyed rola?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor miert nem? A ruhan mi nem tetszik, vagy esetleg nem a te stilusod, nem az alakodnak megfelelo, stb?

[link]


2011. jún. 5. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a fazonja úgy ahogy van.

Úgy annyira a színe sem, inkább sötétebb kék vagy babakék....

Az a vastag vállpánt nem tetszik. Kicsit hosszabban és pánt nélküliben egész elfogadható volna.... persze más árnyalatban.

2011. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne pántja akkor fel :)
2011. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

En is a panton gondolkodom. Most talaltam meg ezt a ruhat es amugy felveve jol all, jol is erzem magam benne, a hossza mondjuk nekem szemely szerint bejon, mert szeretem ezt a hosszt. A szine is tetszik, eloben nem ennyire "nyomott", csak ez a kep nem tul eles, nem adja vissza szepen.

De a pant most nekem is furcsan vastag, nem emlekeztem, hogy ilyen vastag. Mar vagy 2 eve nem volt rajtam, elfelejtettem.

A pant nelkuliek nekem is tetszenek, de nem erzem magam jol bennuk, mindig attol rettegek, hogy lecsuszik es huzogatom ha kell, ha nem, az meg kicsit kenyszeres.


Azon gondolkodom, hogy a pantot leszedem es megprobalom sajat anyagabol vekonyabb valtozatban visszavarrni, de ugyanebben a felfele szelesedo formaban, csak mondjuk fele ekkora vastagsaggal.


Az milyen lenne?

Koszonom a valaszt egyebkent es varom meg.

2011. jún. 5. 22:26
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha neked így tetszik nyugodtan hord,de mivel véleményt kértél én elmondtam,nekem úgy jobban tetszene ha nem lenne pántja vagy vékonyabb lenne, de így se rossz :)

Amúgy szerintem ha megcsinálnád vékonyabbra nagyon jó lenne vagy ha leszednéd az egészet :)

Sok sikert hozzá!:)

2011. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném,hogy nagyon jó alakod van,nagyon jól áll, hord bátran :)
2011. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jaj ne, nehogy felre erts, tenyleg velemenyt kertem, koszonom, hogy elmondtad, illetve elmondtatok, az sem baj, ha nem pozitiv.

A dicseretet is koszonom!

Es kulon az otletet, mert eddig eszembe sem jutott, hogy vekonyabbra at tudnam szerkeszteni a pantot. De most megneztem es siman lebonthato, atszabom, megkerem majd Anyosomat, hogy varrogeppel varrja meg es vissza. :-)

2011. jún. 5. 22:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép ruha,csak a pánt ront rajta egy kicsit,de látom már arra is van megoldásod:)

Az alakod meg tényleg gyönyörű,remekül áll ez a ruha!

2011. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem: túl rövid nekem, látszik, hogy mivel magas vagyok, kilenne a fél seggem. Az anyagán látszik, hogy műszálas, amitől én irtózom. A masni sem tetszik, az a húzott buggyos alsórész pedig egyenesen katasztrófa. A színe azért szép.
2011. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát hosszabban végül is tényleg jobban lenne..de nekem tetszik hogy ilyen a pántja.
2011. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Koszonom az ujabb valaszokat! :-)

En 178 cm magas vagyok, szoval magas, nem hiszem, hogy kint lenne mas magas no feneke, ha az enyem sincs kint...

2011. jún. 6. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!