Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért öltöztök...

Lányok ti miért öltöztök olykor már botrányosan szexisen?

Figyelt kérdés
Oké jól néztek ki ezzel szerintem senkinek semmi baja, meleg van könnyebb kibirni lenge öltözetben, de ha például a fiúk néznek titeket haragudtok érte vagy eltakarjátok magatokat meg sorolhatnám. Ezért nem értem mit akartok? Ti oda adjátok magatokat akárkinek? Vannak olyanok akik örülnek neki ha nézik a testét? Esetleg előfordult már, hogy emiatt ti kezdeményeztetek egy pasinál? Azt most hagyjuk, hogy ez a pasi dolga lenne, mert ennek a kérdésnek most pont az a lényege, hogy ezért öltöztök-e így. Értelmes válaszokat szeretnék kapni, köszönöm.

2014. júl. 9. 17:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mi számít "botrányosan szexinek"? Én pl szeretek csinos lenni, nem szoktam kilógatni semmit, ennek ellenére olvastam már olyan véleményt az oldalon, hogy a szoknyák kihívóak (nem csak az övszerű darabok, hanem mindegyik), vagy ne hordjon magassarkút a lány, stb.

Volt, hogy megbámultak, de ez független a ruhától, pl földig érő laza maxiruhában is megnéztek...

Engem nem zavar, de nem is szoktam "odaadni magam bárkinek", sőt, inkább nehéz eset vagyok, csak komoly kapcsolat jöhet szóba nálam. (és mielőtt megkérdezi valaki, nem sosem csaltam meg senkit)

Azzal viszont egyetértek, hogy nem a ruhától függ az ember személyisége, életstílusa, több olyan ismerősöm is van, akik farmert viselnek tornacipővel, mégis sok kalandjuk volt...

2014. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
12%

"csak komoly kapcsolat jöhet szóba nálam. (és mielőtt megkérdezi valaki, nem sosem csaltam meg senkit)"

????

2014. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből pl nem lóg ki senkinek semmilye szerintem és nyári lenge öltözetek: [link]

Lehet hogy van 1-2 kivétel, annyira nem néztem végig.


Ilyen rövidgatyóból se lóg ki a segge senkinek:

[link]


Az ilyen felsőkből meg annak lóghat ki a melle, akinek amúgy is túl nagy, vagy akinek szilikon. A közepes és kis mellűek nem tudják kivillantani, maxium push-up melltartóval: [link]


Ha nem lóg ki a melle, csak megmutatja valaki, hogy jó alakja van, előnyös ruhákat hord, az még talán nem baj, ugye?


Vagy járjon mindenki így?

[link]

2014. júl. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző.fogalomzavarban szenvedsz
2014. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy neked mi számít szexinek. Én azt vásárolom meg a boltban található ruhák közül, ami nekem a legjobban áll a saját véleményem szerint. Ha Afrikában élnék egy törzsben, akkor felkötném a fűszoknyát és melltartó nélkül rohangálnék, úgy mint a többiek, azért, hogy beilleszkedjek, és nem csak én, de mindenki ezt csinálná előbb-utóbb a többiek nyomására.
2014. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem érzek nyomást azért mert más a pucér seggét mutogatja mindenkinek.
2014. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!