Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy olyan...

Szerintetek gáz, ha egy olyan lány, aki nem rocker, és nem is szereti se a rock zenét, se a metált, Dr. Martens bakancsot hordana, mert az tetszik neki? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]



De a virágmintások is tetszenek, mint például ez:

[link]


Szerintetek egy lányhoz jobban illene a virágmintás, vagy az egyszínűek is? Nem túl fiús vagy rockeres egy ilyen bakancs?

Köszi a válaszokat :)

16/L



2014. jún. 27. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát a virágmintás szörnyű :D

de a Martens bakancsok nagyon kényelmesek és jól is néznek ki. énis azt hordok (acélbetétest)

ha tetszik vedd meg, de énse nézném jó szemmel, ha mondjuk, egy kis p*csa felvenné szóval legalább öltözz jól hozzá :D

2014. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Ha jól öltözöl hozzá, akkor semmi gáz nincs vele, csak nagyon szépen kérlek, ne hangoztasd a zeneiízlésedet amikor bakancsba vagy, mert jó pár embert ismerek, aki ezért ölni tud. Szóval, ha tetszik, akkor nyugodtan.


Egyszer bandáztunk (négyen lányok) jött arra két plázacica bakancsban, és azt ecsetelték, hogy Avici milyen helyes, meg még pár rap, pop előadóról fecsegtek.. két barátnőmet úgy kellett visszafogni, hogy ne menjenek neki a csajoknak :')


17/L (rock-metal imádó)

2014. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nyilván olyan ruhákkal párosítanám, amik illenek hozzá, meg egyébként sem vagyok olyan plázap*csa, nem hordok pink csillogó meg masnis meg mittudomén milyen cuccokat. :)

Szerintem az öltözködési stílusomhoz menne. A zenei ízlés már más kérdés, de egyébként az alternatív (pop)stílusú zenéket szeretem. Ez nagyon elüt a bakancstól, gondolom (?) :/

2014. júl. 5. 16:42
 14/18 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a sulimban is van egy pár rocker, ráadásul az egyikkel nagyon jóban vagyok, és félek, hogy mit reagálna.

Lehet jobb ötlet lenne egy virágmintásat venni :)

2014. júl. 5. 16:53
 15/18 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg hallgass indie rockot, az rock, de nem olyan kemény. Ilyen együttes például az Arctic Monkeys.(Holnap lesznek VOLT-on :( )

Ne aggódj emiatt, én is hallgatok pop-os számokat is. Csak annyi, hogy a rock az jobban tükrözi az életfelfogásomat:)


Itt van pár banda, amik rockossak is, meg nem is, pop is, de mégse pop, szóval ilyen kevertműfajú zenét játszanak:


Arctic Monkeys


https://www.youtube.com/watch?v=bpOSxM0rNPM <- nagyon felkapott számuk, de van még pár ami szerintem jobb.


Panic! At the Disco


Ezt már be sem tudom határolni, de talán pop-rock-dance és kicsit elektronikus hangzásvilág jellemzi.

https://www.youtube.com/watch?v=vc6vs-l5dkc


Linkin Park ( najó ez viszont már csak rock, de ajánlom, mert nem az a hörgős.) Pl. Castle of glass


30 Second to Mars Szintén rock, Jared Letoval az élen, vannak jó számaik.


Simple Plan pop-punk együttes, én nem szeretem, de lehet, hogy neked tetszeni fog.


Szóval ezekbe így hallgass bele nyugodtan, és ha a barátaid ezekről beszélnek vagy valami, akkor legalább nem csak ülsz és pislogsz :) Lehet, hogy még a végén rocker lesz belőled :) Never say never.

Alig pár éve még én is pop zenét hallgattam, és csak azt. Aztán kitágult a látóköröm :)

Szerintem egyébként az a helyes, hogyha minden zenét meghallgatsz, (klasszikust, rockot, popot, rappet, stb.) Majd a végén pedig kimondod, hogy neked a pop tetszik. Akkor nincs az, hogy jaj csak azért tetszik, mert még nem hallgattál mást. Így mindenféle zenéről lesz véleményed, és nem az lesz, hogy a rapperek fújjozzák a rockereket, a rockerek utálják a poposokat... Najó mostmár leállok, mert kezdek belekavarodni. Remélem segítettem valamicskét.

2014. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

magadnak akarj megfelelni ne másnak:)

mert aki akar az ígyis-úgyis talál benned hibát,ilyen ember mindenhol van...

az a lényeg,hoyy te jól érezd magad benne

2014. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Tenyleg olyan gyokerek a rockerek, hogy azert kepesek lennenek nekimenni valakinek, mert nem olyan zenet hallgat, mint ok, annak ellenere hogy bakancsban van? Ennel azert tobbet neztem ki beloluk..
2014. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dr. Igor válasza:
Nem a bakancstol leszel rocker, ha tetszik, akkor vedd meg
2016. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!