Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy olyan...

Szerintetek gáz, ha egy olyan lány, aki nem rocker, és nem is szereti se a rock zenét, se a metált, Dr. Martens bakancsot hordana, mert az tetszik neki? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]



De a virágmintások is tetszenek, mint például ez:

[link]


Szerintetek egy lányhoz jobban illene a virágmintás, vagy az egyszínűek is? Nem túl fiús vagy rockeres egy ilyen bakancs?

Köszi a válaszokat :)

16/L



2014. jún. 27. 18:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A "rockeres" dolgot nyilván nem a virágmintásra értettem, hanem például a sima feketére vagy sötét színűre :)
2014. jún. 27. 18:20
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem egy magassarkú illik lányhoz.
2014. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

a virágmintás nagyon tetszik

nekem is van hasonlóm, csak kisebb, velúr anyagból és rikitó narancssárga, 2 éve van meg, imádom :)

2014. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, szerintem az ilyen fajta bakancs nem is kifejezetten rockeres. Vagy legalábbis a varrott orrú a jellemzőbb. Ha tetszik és jól érzed magad benne, vegyél nyugodtan :) (mondom ezt úgy, hogy személy szerint nekem egyik se tetszik:D)
2014. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát... számomra akkor szánalmas ha azért tetszik valakinek,mert menő lett bakancsot húzni. Tavaly kiröhögött a bakancsom miatt egy évfolyamtársam (kis ribizli),erre pár hónapja láttam bakancsban.
2014. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én nem azért szeretnék bakancsot, mert "menő".

A mi sulinkban például nem is hordanak bakancsot, max 1-2 ember.. Szóval nálunk egyáltalán nem menő, én azért szeretnék, mert tetszik ez a stílus :)

2014. jún. 29. 12:34
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem egy magassarkú illik lányhoz."

Még télen is? :D

2014. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Magassarkú csizmáról még nem hallottál? Én azt hordok télen, de cipőt is.
2014. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz mindenki azt hord amit akar. De en kimontoddan nem szeretem ha csak ugy felvesz valaki bakancsot pedig nem alternatív stílusú, sőt az őrületbe kerget. Vedd fel, de inkább kerüld a rockereket, punkokat igy mert biztos nem fognak megdicsérni. (Punk lány)
2014. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz, azt vedd meg amelyik tetszik:)
2014. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!