Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok mit vegyek fel a randira?

Nati6 kérdése:

Csajok mit vegyek fel a randira?

Figyelt kérdés
Egy drága,elegáns étterembe megyünk.20 éves vagyok.170 cm és 50 kg.Nem tudom hogy mit vegyek fel,milyen legyen a sminkem és a hajam.Ja és nem szeretem a mini és mély kivágású ruhákat.Ha tudtok légyszi képekkel.

2014. jún. 13. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szépek ezek a ruhák, cipők.

Kérhetném, hogy írd meg, hogy hol vetted őket? (a 4-es cipőről már ítzál, arról nem kérem)

2014. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
írtál. bocsi
2014. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem azt írd meg hogy a 3-as ruhát hol vetted és mennyiért *.* olyan szép

köszi

2014. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy megint én leszek a rossz, de így utólag nézve ez az egész kamunak tűnik.

1. Ezek nem otthoni képek, hacsak nem fényképész a kérdező. Ugyanis ezek stúdióképek.

2. Ezek közel sem olyan árkategóriájú ruhák/cipők, amiket a kérdező sejtetett.

Szép darabok, de nem drága holmik.

És nem a kérdező dolgai, és ezért nem írja meg, hogy hol vette őket. (szerintem)

Ha tévednék, kérem a kérdezőt, hogy írja meg a 4-es cipő kivételével a ruhák/cipők modellszámát, márkáját, és hogy hol vette őket.

2014. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek leírtam privátba hogy hol vettem őket és drágák voltak már ne haragudj.
2014. jún. 17. 12:28
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

Ügyes próbálkozás.

Főleg a cipőfalva van tele márkás/drága cipőkkel.

Amiket privátba beírtál összegyűjtött linkek.

De tudod mit: tölts fel fényképeket, amin rajtad vannak ezek a ruhák/cipők. 5-6 képből meg lehet mutatni mind a 10-et.

2 apróság:

Ugyanott készüljenek a képek

Egy lapra írd fel a mai dátumot, és ezt tartsd a kezedben.

Az arcodat természetesen nem kell mutatnod.

Max negyed óra az egész.

Amennyiben tévedtem, természetesen bocsánatot fogok kérni,

2014. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jaj ha kamu akkor mivan? :D
2014. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Így belerondítani egy kis csitri álomvilágába, ahol rendszeresen drága, elegáns éttermekbe jár, méregdrága ruhákban és cipőkben, amiket külföldről rendelt magának. Ráadásul egy randi keretein belül, egy jómódú fiúval.

Annyira szép, szégyeld magad hogy belerondítottál. :))))

2014. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el ne higgye.Engem nem érdekelnek az ilyen vélemények.És nem érdekel nem fotózom le magamat.Lehet hogy hazugnak tart majd valaki,de én tudom hogy mim van és mim nem.
2014. jún. 17. 20:31
 20/21 anonim ***** válasza:

Rendben, nem akarod magad lefényképezni. Akkor csak a ruhákat/cipőket fényképezd le otthoni környezetben.

Terítsd le a rucikat az ágyadra, és klikk. Tedd ki az 5 pár cipőt a szőnyegre és klikk. Ennyit csak megér, hogy rám cáfolj.

2014. jún. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!